UWAGA!

Pomóż ustalić sprawcę kolizji

 
Elbląg, Pomóż ustalić sprawcę kolizji
fot. nadesłana

Elbląscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło w dniu 7 października o godz. 17.19 w Elblągu przy ul. Giermków 6.

Tam nieznany sprawca kierujący prawdopodobnie pojazdem marki Opel Astra II hatchback, koloru srebrnego, o początkowych numerach ZK..., jadąc od ulicy Hetmańskiej uderzył w tylny zderzak prawidłowo zaparkowanego pojazdu marki Toyota Corolla, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.
       Świadków zdarzenia oraz osoby mogące wskazać sprawcę kolizji prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym czynności wyjaśniające pod nr tel.(55) 230 15 95 lub 997.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Pomogę!
 • Pomożecie? Pomożemy, ale tak za darmochę?
 • My dołożymy się do statystyk a policja za to nas ukarze mandatem przy najbliższej okazji. Nie mam zamiaru w takich sprawach pomagać policji. Ja za to pieniedzy nie biorę są do tego powołane odpowiednie wydziały opłacane z moich podatków oni w mojej pracy też mi nie pomagają za grosz. Na policje ida potężne pieniadze i dotacje. W mojej firmie sami musimy o siebie zadbać i nikt nam nie pomaga. Niech każdy wywiąże się ze swoich obowiązków a jak się nie podoba praca w słuzbie ojczyzny i obywateli to do łopaty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  AmberSilver(2013-10-09)
 • Pomóż, pomóż, a jak już pomożesz, to Ciebie ciągać będą i "pouczać o składaniu fałszywych zeznań" i w jednej chwili czujesz się, jakbyś to Ty był winny. .. Nie pomagam!
 • Opel Astra II hatchback, koloru srebrnego, o początkowych numerach ZK. .. .Tyle wiadomo i to jest ciężko sprawdzić? W XXI wieku? Nieprawdopodobne!!!
 • Tchórz, lamer, dzieciak, brak cywilnej odwagi. Zwykły dziad. Stuknąć i odjechać, no w głowie mi się to nie mieści. Wziąć takiego i gołego do jakiegoś słupa przykuć na parę godzin. Albo zabrać mu auto bo jako kierowca się nie sprawdził.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  teżkierowca(2013-10-10)
 • Odnośnie tych komentarzy na temat tego że policja powinna sama działać a my tylko się przyglądać to nie zupełnie się zgadzam. Wysoka skuteczność policji w innych krajach (D, CH, S, N, F. .. .) jest skutkiem współdziałania społeczeństwa. Mają na pewno większe fundusze, lepszy sprzęt itd. ale policjant jest tylko człowiekiem i bez wsparcia "obywateli" też niewiele zdziała, tak że pomagajmy czasami "psom" to i nam, uczciwym będzie lżej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  teżkierowca(2013-10-10)
 • AmberSilver chłopie ile ty podatku odprowadzasz, że z niego wydziały są utrzymywane? Jak prywatna armia Szejka Kataru.
Reklama