UWAGA!

Popatrz na miasto z góry!

2015-07-27
13:00
 
Popatrz na miasto z góry!

Masz ochotę sprawdzić, jak piękny jest Elbląg i jego okolice? Szukasz ciekawej formy spędzenia wolnego czasu? Marzysz o czymś wyjątkowym, czymś, co na długo zapadnie w pamięci? Zgłoś się do elbląskiego Aeroklubu, miejsca, które zapewni ci całą masę podniebnym doznań.

Mają certyfikat na bezpieczne latanie
       Stowarzyszenie Aeroklub Elbląski właśnie spełniło wszelkie potrzebne wymogi i jako jeden z pięciu aeroklubów w Polsce uzyskało certyfikat przewoźnika. To gwarancja bezpieczeństwa i wysokiego profesjonalizmu załogi potwierdzona licznymi szkoleniami. To również nowa organizacja systemu ochrony, a także nowe wyposażenie statków powietrznych.
       Stowarzyszenie jest również członkiem Elbląskiego Klastra Turystycznego, czyli podmiotu, który zrzesza doświadczoną grupy osób od lat związanych z turystyką i promocją atrakcji regionu.
       To wszystko sprawia, że loty widokowe, które można odbyć w Aeroklubie Elbląskim, są ogromną przyjemnością, pozbawioną stresu i niepotrzebnego strachu. Piękne widoki na Mierzeję Wiślaną, Ujście Wisły, Zamek w Malborku, Kanał Elbląski i Wysoczyznę Elbląską, a także na samo miasto, to przeżycie wyjątkowe. Zdaniem pilotów z całej Polski to najpiękniejsze tereny do lotów widokowych. To coś, co zostaje w pamięci na zawsze i tym bardziej może stać się wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego.
      
       Masz apetyt na więcej?
       Stowarzyszenie Aeroklub Elbląski od kilkudziesięciu lat szkoli tych, których fascynuje lotnictwo. O tym, że latanie uzależnia i może stać się przygodą hobbystyczną, ale i zawodową, świadczą liczby - przez cały okres swojej działalności spod skrzydeł tej jednostki wyszło kilkuset pilotów samolotowych oraz kilka tysięcy szybowcowych. To się nie zmieniło – Aeroklub dalej szkoli i cały czas zaprasza tych, którzy chcą się przekonać jak piękne i fascynujące są sporty lotnicze.
      
       Zainteresowany? Zainteresowana? Wszystkiego na temat lotów, szkoleń i podniebnych atrakcji dowiesz się pod numerem 537 334 410, a także wysyłając wiadomość na adres biuro@aeroklubelblaski.pl.
      
---------Art. sponsorowany---------

      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej