UWAGA!

Porozmawiaj z prezydentem

 Elbląg, Porozmawiaj z prezydentem
fot. AD

W sobotę 25 września w godzinach od 9 do 11 prezydent Elbląga Henryk Słonina oraz wiceprezydenci: Witold Wróblewski i Artur Zieliński przyjmować będą mieszkańców w sprawach indywidualnych.


      
UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ABC... Jak znam zycie to TYLKo z Panem Wróblewskim bedzie mozna porozmawiac. Prezio Slonina, jak zwykle -będzie niedostepny, nieuchwytny, nie obecny. Szkoda zachodu. Lepiej zrobic ostatniego grilla na koniec lata wpod domem, niz pojśc gadasc w prezydentem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ABC...(2010-09-23)
 • Slonina jest zawsze niobecny, Nagrody dla sportowcow czy podpisywanie umow zawsze spada na jego zastepcow
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ArnoldUPR(2010-09-23)
 • Nuda. Biuro, karteczki z pieczątką UM, przerywają w połowie zdania, zapisują numer pokoju w danym wydziale na takiej karteczce, podpisują i mówią "Pan tam pójdzie w poniedziałek z tą karteczką i zapyta". Ot całe spotkanie z Prezydentami.
 • A po co to spotkanie, czego chcą od ludzi, już nic naprawić się nie da. DO WIDZENIA PANOM. Dziekujemy za skorumpowany Elbląg, gdzie na stanowiskach muszą być ludzie Słoniny, doświadaczenie, wykształcenie- nieważne, liczą się tylko układy.
 • ale japa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hahahahahaha(2010-09-24)
 • proszę prawidłowo oznakować ulicę Niemcewicza w Elblągu, jest już brak siły o tym monitować może na koniec kadencji Pan Prezydent się zainteresuję tą sprawą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkanka elnląga(2010-09-24)
 • to jest prawda na Bielanach ciągle ludzie szukają ulicy Niemcewicza wjeżdżają od Fromborskiej przy piekarni jadą na wprost i jest skarpa super oznakowanie ulic w Elblągu i tak samo jest z odsińieżaniem tej ulicy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szukający tej ulicy(2010-09-24)
 • proszę oznakować prawidłowo ulicę Juliana Ursyna Niemcewicza naw Elblągu na osiedlu Bielany
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkaniec Elbląga(2010-09-24)
 • Pan Prezydent powinien zamieszczone informacje przekazać swoim podwładnym do realizacji po to jest forma komunikowania się poprzez internet a nie pozostawić bez echa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2010-09-24)
 • Przez okres trzech lat zgłaszałam, prawie całą kadencję samorządu o prawidłowe oznakowanie w/w ulicy to otrzymywałam informację od urzędników, że ta ulica jest prawidłowo oznakowana, wysłałam mapkę na której jest zaznaczona ta ulica kończąca się skarpą. W okresie zimowym ta ulica prawie nie jest odśnieżana dyzpozytor w MPO twierdzi że nie ma jej w wykazie, tylko jest zaznaczona Niemcewicza na wprost ulicy Fromborskiej i pragnę przypomnieć naszej kochanej władzy że też tam ludzie mieszkają i muszą dotrzeć do pracy w okresie zimowym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pracownik urzędu(2010-09-24)
 • A po co rozmawiać ze Słoniną, nikogo nie słucha. Przedłużył swoim ludziom kadencje na 7 lat, żeby im zabezpieczyć ciepłe posadki gdy jego nie wybiorą na prezydenta. Ma gdzieś zdanie ludzi, po co ta cała szopka ?
Reklama