UWAGA!

Porozmawiają o problemach osób z niepełnosprawnością

 Elbląg, Porozmawiają o problemach osób z niepełnosprawnością
fot. arch. portel.pl

Prezydent Elbląga zaprasza rodziców i opiekunów osób z niepełnosprawnością na konferencję pn. „Funkcjonowanie Osób z Niepełnosprawnością – rodzina, szkoła, praca, środowisko”.

PROGRAM KONFERENCJI

Konferencja odbędzie się w Ratuszu Staromiejskim 23 maja o godz.11. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do 18 maja pod nr telefonu: 55 239 31 59 lub drogą elektroniczną: malgorzata.wereszczynska-lukasiak@umelblag.pl. Konferencja odbędzie się w ramach Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami pn.: „Elbląg Nadaje TON” współorganizowanego przez prezydenta Elbląga, Elbląską Radę Konsultacyjną Osób Niepełnosprawnych oraz Powiatową Społeczną Radę ds. Osób Niepełnosprawnych.

Łukasz Mierzejewski, UM w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Na spotkanie dotyczące osób niepełnosprawnych zaprasza Wróblewski, który śmiertelnie obraził się na niemal wszystkie stowarzyszenia typu PSONI, notorycznie odmawiając współpracy, między innymi w zakresie przekazywania budynków i lokali na potrzeby przystosowania nieuleczalnie chorych ludzi do życia w społeczeństwie. Następnie powołał (ale tylko na chwilę) w atmosferze skandalu, pełnomocnika do spraw osób niepełnosprawnych w osobie Falkiewicza, którego skrajne niekompetencje zostały obnażone podczas spotkania z przewodniczącymi stowarzyszeń. Kogo ta lokalna klika nieudaczników chce oszukać? De. bili z ludzi robicie, skorumpowane miernoty?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3
  0
  Kpiny z ludzi niepełnosprawny(2023-05-15)
 • @Kpiny z ludzi niepełnosprawny - Wróblewski, zamiast gadać weź się do roboty!!!!!
 • jeśli chodzi o sprawy niepelosprawnych w elblągu to kończy się to na niczym brak mieszkań.. czowieku uniepelnosprawnij sie sam... Hashtagi: #Yyy
 • Pan Prezydent W. Wróblewski pilnie poszukuje głosów wyborczych i dlatego organizuje spotkanie. Dla Pana Wróblewskiego Każdy głos się liczy, nie liczy się Osoba Niepełnosprawna. Nie dajcie się oszukać.
 • A moim zdaniem... nigdy nie jest za późno by zacząć rozmawiać i nawet trudne relacje da się czasem naprawić! Wierzę, że właśnie dzięki takim inicjatywom i wspólnym rozmowom sprawy osób z niepełnosprawnościami w naszym mieście ruszą do przodu!
 • @marzycielka - Ilość szkół podstawowych z klasami integracyjnymi w Elblągu -4.Ilość szkół ponadpodstawowych z klasami integracyjnymi -1 teoretycznie z pięcioma miejscami na rok szkolny co nijak ma się do ilości absolwentów ósmych klas z niepełnosprawnością.
Reklama