UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

 
Elbląg, Porozmawiajmy o bezpieczeństwie
fot. policja

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ - pod tym hasłem odbyły się cztery debaty społeczne. Miały one na celu zaznajamianie mieszkańców m.in. z narzędziem jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Uczestnikami debat byli: mieszkańcy zrzeszeni w SM Sielanka w Elblągu, członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pasłęku, mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej „Zakrzewo” a także mieszkańcy Jegłownika. Debaty odbywały się od 24 do ostatniego dnia maja.
       - Naszym założeniem i celem było pokazanie mieszkańcom programów prewencyjnych poprawiających bezpieczeństwo oraz edukacja w zakresie korzystania z nich - mówi asp. szt. Jarosław Graman z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu. – Jednym z narzędzi jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podczas debat pokazujemy jak z niej skutecznie korzystać i mieć wpływ na bezpieczeństwo.
       Dodatkowo policjanci mówili zgromadzonym o założeniach programu „Dzielnicowy bliżej nas”, zaprezentowano aplikację „Moja Komenda” a także omawiano zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w miejscu gdzie odbywała się debata.
      
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Szkolenie z paralizatora dla seniorów
  • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - to jedna wielka ściema, przez totalną nieskuteczność Policji. Odnośnie programu „Dzielnicowy bliżej nas”, to następna ściema, która z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Reasumując te dwie akcje to można tylko jedno powiedzieć, że są do d. .py !!!!!
  • a bezmyślnie istoty z ue i z płeo chcą nam Polakom zafundować piekło gorejące chcą przyjmować uchodźców, czy to jest normalne w świetle zamachów w europie zachodniej?
Reklama