UWAGA!

Postaw na piękno i dobrą jakość

 
Postaw na piękno i dobrą jakość
fot. Michał Skroboszewski

Powoli zbliżają się jedne z najważniejszych dni w roku dla wielu z nas. To czas wyciszenia oraz spokoju i moment, w którym możemy na chwilę się zatrzymać. Tradycyjnie szukamy również i kwiatów, które pomogą upamiętnić bliskich. Gospodarstwo Ogrodnicze Piotr Zimiński ma w swoich zasobach piękne i rozłożyste chryzantemy, które ozdobią miejsca spoczynku. Zobacz więcej zdjęć.

Dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny to dwa dni w roku, które szczególnie opowiadają o odchodzeniu i o tym, jak ważne jest to, by o sobie pamiętać. To właśnie w ciągu tych dni tradycyjnie udajemy się cmentarze, oczyszczamy groby, stawiamy piękne kwiaty i znicze. Chcemy mieć również pewność, że to, co przyniesiemy i kupimy będzie jak najlepsze, że nie zmarnieje szybko i spełni swoją rolę.
       Gospodarstwo Ogrodnicze Piotr Zimiński oferuje swoim klientom rośliny wysokiej jakości, dobrze odżywione, zadbane. To właśnie tam znajdziesz ogromny wybór kwiatów, które jednoznacznie kojarzą się z tymi dniami. W Gospodarstwie Ogrodniczym Piotra Zimińskiego znajdziesz chryzantemy trójbarwne i jednobarwne, w donicach albo w misach.
       Natomiast ci, którym bliska jest idea Halloween w miejscu tym znajdą całą gamę ozdób związanych z tym świętem.
       A wszystko to w dobrych i atrakcyjnych cenach!
      
      
Gospodarstwo Ogrodnicze Piotr Zimiński
       ul. Druska 15
       Tel: 55 233 77 23
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do soboty
       Od godz. 8 do 16
      
-------------Reklama----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej