UWAGA!

Postawili słupki na Teatralnej

Elbląg, Postawili słupki na Teatralnej

Departament Zarząd Dróg UM przypomina kierowcom, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczął się montaż słupków wygrodzeniowych na ul. Teatralnej (wzdłuż pawilonów handlowych).

• Zmiana na ul. Teatralnej polegać będzie na likwidacji nieprawidłowego parkowania pojazdów na ścieżce rowerowej/chodniku w obrębie skrzyżowania z ul. Królewiecką i 12 Lutego (wzdłuż pawilonów handlowych).
       Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pozytywnie zaopiniowała propozycję Departamentu Zarząd Dróg dotyczącą wygrodzenia w formie słupków na powyższym odcinku (na długości ścieżki rowerowej) i dodanie znaku pionowego.
      
      
      
      
      
Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • W końcu.
 • Po drugiej stronie będą parkować. Tam też ścieżka rowerowa. Ogólnie to i tak kultura parkowania jest beznadziejna. Chodniki i trawniki pozastawiane blachosmrodami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  5
  Art :)(2019-08-29)
 • Najlepiej wszystko zagrodzić bo jeden z drugim nie potrafi parkować, może by tak patrol Policji lub SM wysłać w miasto typowo od złego parkowania. Jeśli na chodniku pozostawiam min. 1,5 m dla pieszych, nie stoję na ścieżce rowerowej a moje auto ma DMC poniżej 2,5 oraz nie parkuję bliżej niżej niż 15 m od przejścia + 10 m od skrzyżowania oraz 15 m od przystanku - przy zachowaniu tych pkt. mogę parkować na chodniku, nawet jeśli będą słupki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Tomasz 85(2019-08-29)
 • Miszkurka2000 Mnie bardzo mierzi gdy widzę jak kierowcy parkują na miejscu parkingowym które jest przy chodniku. Pukną kołami o krawężnik i myślą, że jest ok ale nie jest bo pół metra przodu lub tyłu pojazdu i tak wystaje na i tak już wąski chodnik. Myślcie kierowcy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  6
  Miszkurka2000(2019-08-29)
 • Słupki będą pogięte, będą parkować za słupkami. Tyłu mamy Strażników Miejskich, niech wkoncu wyjdą w miasto wkwpuac mandaty dla źle parkujacych na Teatralnej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  SłuPek(2019-08-29)
 • Straż Miejska dostała właśnie nowy samochód. Myślę że teraz ruszą te cztery litery i sprawdzą jak w naszym mieście są parkowane samochody bo nieraz nie ma jak przejść chodnikiem. Wczoraj jakaś baba jechała chodnikiem na trzykołowym rowerze i zajmując cały wąski chodnik. Chcąc uniknąć zderzenia musiałam zejść na trawnik. Tak chyba też nie można ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  mieszkanka(2019-08-29)
 • W końcu!
Reklama