UWAGA!

Poszukiwani chętni do dyżurów

 Elbląg, Centrum Zarządzania Kryzysowego przy ul. Orzeszkowej
Centrum Zarządzania Kryzysowego przy ul. Orzeszkowej (fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

Ratusz szuka dwóch osób do dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego. Mogą liczyć na umowę na prawie trzy lata. Zainteresowane firmy i osoby mogą składać swoje oferty do 26 lutego.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego znajduje się przy ul. Orzeszkowej. Przyjmuje sygnały od mieszkańców w sprawie zagrożenia bezpieczeństwa w mieście i ściśle współpracuje ze służbami mundurowymi. Właśnie szuka dwóch osób do pełnienia dyżurów. Kandydatów szuka w... przetargu.

- Od lat w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego pracuje 4 dyżurnych na umowę zlecenie. Przetarg wynika z przepisów o zamówieniach publicznych. Łączna kwota wydatkowana na ten cel przekroczyła próg zamówień publicznych zmuszający nas do przetargu. Przetarg jest otwarty i podzielony na części tak, aby mogły się zgłaszać również osoby fizyczne (tak też było w poprzednim przetargu) – informuje nas Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Jak czytamy w ogłoszeniu przetargowym, „usługa będzie wykonywana na podstawie opracowanego harmonogramu dyżurów w systemie zmianowym i przy założeniu, że dyżur osoby trwać będzie 24 godziny, od godz. 8 do godz. 8 następnego dnia. Zakłada się, że osoba zrealizuje łącznie w okresie 01.04.2021 r. - 29.02.2024 r. 6300 godzin (180 godzin średniomiesięcznie)”.

Wśród obowiązków dyżurujących są m.in. przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych od mieszkańców i przekazywanie ich do właściwych instytucji i służb, utrzymanie łączności radiowej z poszczególnymi służbami, przygotowywanie raportów ze zdarzeń na terenie Elbląga, uruchamianie w razie potrzeby procedur ratowniczych, ochrona pomieszczeń Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, prowadzenie dokumentacji, obsługa aplikacji „Serwer SMS”, „Ostrzegator” i programu do prognozowania zagrożeń powodziowych, także pełnienie dyżurów przy miejskim monitoringu.

Zainteresowane firmy i osoby mogą składać swoje oferty do 26 lutego. Wśród wymogów, jakie należy spełnić są m.in. niekaralność, co najmniej średnie wykształcenie, minimum roczne doświadczenie w pracy w centrach zarządzania kryzysowego lub stanowiskach kierowania w służbach, znajomość programów i aplikacji związanych z bezpieczeństwem mieszkańców.

RG

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama