UWAGA!

Poszukiwany listem gończym

Elbląg, Krzysztof Pawlicki,
Krzysztof Pawlicki, fot. nadesłana

Krzysztof Pawlicki s. Stanisława i Mirosławy, ur. 14.11.1982r w Elblągu jest poszukiwany listem gończym na podstawie postanowienia sygn. akt II K 1525/11 wydanego przez Sąd Rejonowy w Elblągu za przestępstwo z art. 280§1 kk w zw. z art. 11§3 kk.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu poszukiwanego o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 (z tel. komórkowego 112).
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Bandzior.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  1
  Ferdynand_Kiepski(2015-12-09)
 • Sawicki następnym razem może się wysil i podaj informacje za jaki czyn są poszukiwani a nie sypiesz sygnaturą która nic nikomu nie mówi albo sztywnym paragrafem
 • Dokładnie tak, bo jak pedofil to sam go zacznę szukać ale jak morderca to przy obecnej "skuteczności" organów ścigania i egzekwowania prawa w Naszym państwie lepiej się w sprawę nie mieszać.
 • Zamiast pisać brednie, jeżeli go zobaczycie powiadomcie Policję. Elbląg jest stosunkowo bezpiecznym miastem i takim niech pozostanie. Pomagać w łapaniu przestępców to przejaw dbania o to miasto.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  4
  piortek1(2015-12-09)
 • To się sam wysil i sobie sprawdź.
 • Co zrobił ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  maadds(2015-12-09)
 • Art. 280 § 1 KK - kto kradnie, używając przemocy wobec osoby lub grożąc natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  KibiczProstej(2015-12-09)
 • Art 280&1.Kto kradnie, używając przemocy wobec osoby lub grożąc natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
 • Art. 11.§ 1.Ten sam czyn może stanowić tylko jedno przestępstwo. § 2.Jeżeli czyn wyczerpuje znamiona określone w dwóch albo więcej przepisach ustawy karnej, sąd skazuje za jedno przestępstwo na podstawie wszystkich zbiegających się przepisów. § 3.W wypadku określonym w § 2 sąd wymierza karę na podstawie przepisu przewidującego karę najsurowszą, co nie stoi na przeszkodzie orzeczeniu innych środków przewidzianych w ustawie na podstawie wszystkich zbiegających się przepisów
 • panie kierowniku to pijak. .. .i złodziej! Bo każdy pijak to złodziej!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  4
  bareja..(2015-12-09)
 • Dzisiaj informacja kosztuje i to sporo. Frajerzy wyginęli. Zawsze powinna być podana cena za głowe i wręczona za pomoc policji. Wanted. .. np. 100.000 zł. A tak to sobie sami szukajcie.
 • jaka jest nagroda??
Reklama