UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powiat Elbląski Samorządem 30-lecia Polskiej Transformacji

 

 Starosta Elbląski Maciej Romanowski i Przewodnicząca Rady Powiatu w Elblągu Genowefa Kwoczek składają serdeczne podziękowania dla obecnych i byłych: Członków Zarządu Powiatu w Elblągu, Radnych Rady Powiatu w Elblągu oraz Pracowników wszystkich Jednostek Organizacyjnych powiatu za wyróżnienie Powiatu Elbląskiego tytułem Samorządu 30-lecia Polskiej Transformacji. Zobacz zdjęcia.

Nagroda ta została przyznana Powiatowi Elbląskiemu, decyzją Rady Programowej i Organizatorów Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP”, w oparciu o analizę działań naszego samorządu w całym okresie jego funkcjonowania.

To dzięki Waszej pracy, zaangażowaniu, nieszablonowym pomysłom i innowacyjnym rozwiązaniom mieliśmy zaszczyt i przyjemność odebrać ten wyjątkowy laur 24 stycznia 2020 roku podczas Wielkiej Gali w Warszawie. 

Zdajemy sobie sprawę jak wiele jest jeszcze do zrobienia i wyróżnienie to traktujemy jako zobowiązanie do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Dziękujemy również Marszałkom Województw i Wojewodom, którzy objęli honorowym patronatem to wydarzenie, w szczególności Wojewodzie Warmińsko-Mazurskiemu Panu Arturowi Chojeckiemu.

 

--- art. płatny ---

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej