UWAGA!

Powiat Elbląski samorządem innowacyjnym

 
Elbląg, Sławomir Jezierski, starosta elbląski z nagrodami
Sławomir Jezierski, starosta elbląski z nagrodami (fot. nadesłane)

27 października 2014 r. w Warszawie w Sali Kolumnowej Sejmu podczas konferencji „Innowacyjny Samorząd” zorganizowanej przez Komisję Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej oraz Związku Powiatów Polskich odbyła się uroczystość podsumowania i ogłoszenia wyników Konkursu Związku Powiatów Polskich pod nazwą „Innowacyjny Samorząd”. Nagrody m.in. wręczał Przewodniczący Kapituły Konkursu prof. Jerzy Stępień.

Konkurs podzielono na sześć kategorii, w których wyłoniono laureatów i wręczono nagrody główne. Poza tym przyznano wyróżnienia i nagrody specjalne.
       Powiat Elbląski w kategorii „Tworzenie społeczeństwa informacyjnego” został laureatem za projekt „E-region powiatu elbląskiego – usługi dla przedsiębiorców” oraz otrzymał za całokształt działalności nagrodę specjalną - tytuł Innowacyjny Samorząd 2014. Podczas uroczystej gali nagrody odebrał Starosta Elbląski Sławomir Jezierski.
       W trakcie swojego wystąpienia Przewodniczący Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej Piotr Zgorzelski podkreślił, że innowacyjność to nowa jakość, która powinna być inspiracją dla innych.
       Według prezesa Związku Powiatów Polskich Marka Tramsia innowacje towarzyszą samorządom od samego początku. Powiaty muszą być i są innowacyjne i to świadczy o zasadności ich funkcjonowania.
      
Gabriela Effenberg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama