UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powitanie 2001

Zrzeszenie Studentów Polskich przygotowuje katalog informacyjny zawierający ofertę szkół wyższych, w tym również uczelni niepaństwowych. Katalog ma pomóc młodzieży szkół średnich dokonać wyboru miejsca i kierunku studiów.

Zrzeszenie Studentów Polskich jest organizatorem akcji "Powitanie 2001" skierowanej do maturzystów i studentów I roku w całym kraju. Jednym z punktów akcji będzie dostarczenie do szkół informatorów, zawierających bogatą ofertę szkół wyższych. Informatory będą rozdawane bezpłatnie. ZSP będzie także bezpłatnie udzielać informacji na targach edukacyjnych oraz spotkaniach z maturzystami i uczniami szkół średnich. W Elblągu takie spotkanie pod nazwą "Matura i co dalej?" odbędzie się 26 marca. O godz. 8.45 w Liceum Technicznym przy ul. Mazurskiej, o godz. 10.55 w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Portowej oraz o godz. 12.30 w Liceum Technicznym przy ul. Komeńskiego przyszli studenci będą mogli spotkać się ze swoimi starszymi kolegami z ZSP. W ramach tych spotkań odbędą się prelekcje m.in. na temat warunków przyjęć na studia w Polsce, rodzajów szkół i uczelni, o tym, skąd student ma wziąć pieniądze na studia, gdzie mieszkać, jak planować ścieżkę rozwoju edukacyjnego i zawodowego oraz na temat współpracy międzynarodowej młodzieży i studiów zagranicznych. Przedstawiciele szkół średnich, którzy wezmą udział w prelekcjach otrzymają materiały informacyjne dla uczniów tych szkół (katalogi informacyjne o szkołach wyższych, pomaturalnych i policealnych, ulotek, książek, wzorów wniosków dotyczących uzyskania pomocy materialnej przez studenta).
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Myślałem, że ZSP tylko zadymy umie robić. Przepraszam ZSP'owców i gratuluję pomysłu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Andrzej(2001-03-24)
  • Dobrze , że są studenci bo MINISTERSTWO to myśli tylko o sobie ! Reformują bez myślnie , ale pieniądze za tą niby pracę biorą bardzo duże. Maturzysta roku 2001 /2002 itd pozostawiony jest samemu sobie.
Reklama