UWAGA!

Powitanie 2001

Zrzeszenie Studentów Polskich przygotowuje katalog informacyjny zawierający ofertę szkół wyższych, w tym również uczelni niepaństwowych. Katalog ma pomóc młodzieży szkół średnich dokonać wyboru miejsca i kierunku studiów.

Zrzeszenie Studentów Polskich jest organizatorem akcji "Powitanie 2001" skierowanej do maturzystów i studentów I roku w całym kraju. Jednym z punktów akcji będzie dostarczenie do szkół informatorów, zawierających bogatą ofertę szkół wyższych. Informatory będą rozdawane bezpłatnie. ZSP będzie także bezpłatnie udzielać informacji na targach edukacyjnych oraz spotkaniach z maturzystami i uczniami szkół średnich. W Elblągu takie spotkanie pod nazwą "Matura i co dalej?" odbędzie się 26 marca. O godz. 8.45 w Liceum Technicznym przy ul. Mazurskiej, o godz. 10.55 w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Portowej oraz o godz. 12.30 w Liceum Technicznym przy ul. Komeńskiego przyszli studenci będą mogli spotkać się ze swoimi starszymi kolegami z ZSP. W ramach tych spotkań odbędą się prelekcje m.in. na temat warunków przyjęć na studia w Polsce, rodzajów szkół i uczelni, o tym, skąd student ma wziąć pieniądze na studia, gdzie mieszkać, jak planować ścieżkę rozwoju edukacyjnego i zawodowego oraz na temat współpracy międzynarodowej młodzieży i studiów zagranicznych. Przedstawiciele szkół średnich, którzy wezmą udział w prelekcjach otrzymają materiały informacyjne dla uczniów tych szkół (katalogi informacyjne o szkołach wyższych, pomaturalnych i policealnych, ulotek, książek, wzorów wniosków dotyczących uzyskania pomocy materialnej przez studenta).
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Myślałem, że ZSP tylko zadymy umie robić. Przepraszam ZSP'owców i gratuluję pomysłu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Andrzej(2001-03-24)
  • Dobrze , że są studenci bo MINISTERSTWO to myśli tylko o sobie ! Reformują bez myślnie , ale pieniądze za tą niby pracę biorą bardzo duże. Maturzysta roku 2001 /2002 itd pozostawiony jest samemu sobie.
Reklama