UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powołany zastępca

Elbląg, Nadkom. Grzegorz Sieński
Nadkom. Grzegorz Sieński

Nadkomisarz Grzegorz Sieński został powołany na stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Stanowisko zastępcy komendanta było nieobsadzone od końca grudnia, kiedy to z tej funkcji odwołany został Kazimierz Miszta.

Nadkomisarz Grzegorz Sieński był dotychczas naczelnikiem sekcji prewencji KMP w Elblągu. Służbę w policji rozpoczął w 1988 roku. Przeszedł wszystkie szczeble służby w policji. Był policjantem oddziałów prewencji, policjantem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego. W 1997 roku został mianowany naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego. Od 2000 roku był naczelnikiem wydziału, a następnie po reorganizacji jednostki, sekcji prewencji. Od początku związany ze służbą w jednostce policji w Elblągu.
     Nadkomisarz Grzegorz Sieński jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Żonaty, dwoje dzieci. Hobby informatyka.
     Na stanowisko naczelnika sekcji prewencji komendant miejski Krzysztof Starańczak mianował nadkomisarza Krzysztofa Konerta (dotychczasowego zastępce naczelnika tej sekcji).
     
     Zobacz także "Niespodziewane odwołanie"
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Gratulujemy nomonacji, ufamy że przyczyni się ona do podniesienia bezpieczeństwa w naszym mieście. Wiemy, ze nie jest to stanowisko na którym można wypocząć... ale prosimy Pana abyśmy mogli czuć się w mieście bezpieczni. Cieszy nas, ze Pana hobby to informatyka. Dlaczego Pana zastępca został powołany na stanowisko naczelnika sekcji prewencji? Czy powracamy do normalności? Normalnej scieżki awansu zawodowego? Tak? to się cieszymy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elbląscy internauci.(2001-02-09)
 • W Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu przyjęto zasadę, iż osoba mianowana na stanowisko Naczelnika Sekcji obligatoryjnie musi być wcześniej zakwalifikowana do tzw. "rezerwy kadrowej", i tak było również w tym przypadku. Jeżeli chodzi o zainteresowania nowego Naczelnika Sekcji Prewencji, to jest to również zainteresowanie komputerami, a w szczególności przeszukiwanie Internetu. Naszym celem jest zapewnienie właściwego bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i powiatu elbląskiego i dołożymy wszelkich starań, aby ten cel osiągnąć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  NACZELNIK SEKCJI PREWENCJI(2001-02-16)
 • Panie Nadkomisarzu Grzegorzu Sieński, proszę aby Pan przeczytał art. w dziale "Zbrodnia i kara" pt. "Postrzelony uciekinier".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-02-21)
Reklama