UWAGA!

Powrót do szkoły w Ogrodach – odbierz szkolną wyprawkę!

2019-08-20
11:35
 
Elbląg, Powrót do szkoły w Ogrodach – odbierz szkolną wyprawkę!

Już niedługo początek roku szkolnego, czas więc zaopatrzyć się w niezbędne artykuły szkolne. Z tej okazji centrum handlowe Ogrody przygotowało w dniach 23-29 sierpnia akcję, podczas której klienci będą mogli odebrać wyprawkę szkolną lub przedszkolną.

Podczas tygodniowego wydarzenia w CH Ogrody wystarczy zrobić zakupy w wybranym sklepie za min. 150 zł, aby móc odebrać szkolną wyprawkę. Należy zgłosić swój paragon na stoisku promocyjnym na parterze (w okolicach sklepu Rossmann) w godz. 13:00-19:00. Regulamin na stronie www.centrumogrody.pl.
       Niezależnie od akcji, szeroka oferta sklepów w centrum przygotuje małych i większych na pełen wyzwań początek września. Akcesoria szkolne można kupić w salonach: Empik, Carrefour, Smyk, Pepco, TK MAXX i Go Sport. Ubrania na rozpoczęcie roku szkolnego oferują sklepy: Coccodrillo, Smyk, Pepco, TK MAXX, Reserved, H&M czy Carrefour.
       Bony za paragony
       W niedzielę handlową 25 sierpnia na klientów będzie czekać 500 bonów za zakupy do wybranych sklepów, każdy na kwotę 20 zł. To cykliczna akcja odbywająca się w każdą ostatnią handlową niedzielę miesiąca. Aby otrzymać bon, należy w niedzielę 25 sierpnia w godz. 11.00-19.00 w punkcie promocyjnym okazać paragon za zakupy za minimum 100 zł w sklepach poza hipermarketem Carrefour lub za minimum 200 zł, gdzie wydatki w hipermarkecie Carrefour to kwota maksymalnie 100 zł. Jeden klient może odebrać nie więcej niż trzy bony.
      
       Pogotowie modowe
       Również w niedzielę 25 sierpnia na klientów Ogrodów będzie czekać stylistka centrum – Ana Pelicana, która w godz. 13.00-17.00 udzieli bezpłatnych porad modowych. Wszystkie osoby, które chciałyby odświeżyć lub wręcz odkryć swój styl, mogą skorzystać z pomocy profesjonalistki. Tym razem Anę Pelicanę będzie można spotkać w salonach: Greenpoint (poziom 0) i Orsay (poziom 0).
      

      
      
       ---------------materiał promocyjny----------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama