UWAGA!

Pożar poddasza w Gronowie Elbląskim

 Elbląg, Pożar poddasza w Gronowie Elbląskim
fot. Michał Skroboszewski

Dziś (23 marca) w Gronowie Elbląskim w jednym z budynków jednorodzinnych zapaliło się poddasze. Spaleniu uległo część dachu. Małżeństwo mieszkające w tym budynku wyszło na zewnątrz jeszcze przed przybyciem strażaków. Zobacz zdjęcia.

O pożarze poddasza w Gronowie Elbląskim strażacy zostali powiadomieni około godziny 9. Na miejsce wysłano dwa wozy gaśnicze z JRG nr 1, wóz z drabiną, samochód operacyjny oraz dwa zastępy OSP z Jegłownika i Gronowa Elbląskiego. Strażacy ugasili pożar, następnie by upewnić się, że nie ma już zagrożenia musieli rozebrać część dachówek. Działania zabezpieczające prowadzone były także w środku budynku za pomocą kamery termowizyjnej. Mieszkańcy domu opuścili budynek jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Strażacy przebadali ich, ale na szczęście nic im się nie stało.
       Wczoraj w nocy elbląscy strażacy interweniowali właśnie w tym budynku. Interwencja dotyczyła nieszczelność przewodu kominowego i to prawdopodobnie było przyczyną pożaru. Dziś piec nie był rozpalany.
      
ms
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama