UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Niedawno zatrudnionego kolegę dyrektora ds bezpieczeństwa możecie już zwolnić i tego emeryta strażaka z um również nic nie widać ich roboty
  • Ciekawe jak zaapelowali przecież to powinien być alert rcb..... a no tak puszczamy takie jak som wybory
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Vateusz Vatoviecki(2025-10-25)
  • Smród koszmarny. Zadymienie olbrzymie. Chcieliśmy tylko psa do domu wpuścić, na chwilę uchylone drzwi, a już smrodu palonego plastiku naleciało.
  • Kondek Wszystkie pożary miały miejsce w różnych miejscach Polski. Nas do dnia dnia dzisiejszego omijały. Ciekawe, że wybuchają wieczorem lub w nocy ???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Kondek(2025-10-25)
  • Dziwne naszpikowane czujnikami i pożar i po co ta ochrona tam jest ? mają ochronę Neptun stary Memling, która okradała ludzi chcieliście tanio to teraz mają tanio. Jak pracowałem w Dogmacie to się sprawdzało sortownię dokładnie kilka razy w nocy i w dzień kilkakrotnie i to w środku wszystkie hale, a Memling zatrudnił dziadków co mają wywalone zamiast reagować siedzą i oglądają telewizor. Pracowałem jak był Dogmat to alarmy fałszywe były normą dlatego teraz ochrona nawet tego nie sprawdziła dokładnie pewnie myśleli, że to kolejny fałszywy. ZUO zamiast naprawić też system ALARMOWY to mieli wywalone i teraz są skutki. Współczuję to nie będzie łatwo odbudować i ktoś tu nieźle zawinił i to ostro.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    antysystemowy(2025-10-25)
  • Pewnie w tym wypadku monitoring nie wyražny lub nie sprawny... więc sprawców brak
  • Neptun zamiast sprawdzać to ochrona telewizory oglądali to jak mają słyszeć alarm buda od sortowni jest daleko i ledwo słychać alarm, a przy włączonym telewizorze zero szans na usłyszenie alarmu. Robiłem w Dogmacie w ZUO to co jakiś czas było sprawdzanie sortowni wkoło i w środku. Chcieli tanią ochronę to mają tego skutki.
  • dokładnie coś za dużo tych pożarów ostatnio cos jest na rzeczy.
  • Elblążkowo i tyle w temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Ryszard111(2025-10-25)
  • Kolejne nieszczęście w Elblągu w roku 2025.Najpierw powódź teraz pożar
  • @JAJA JAK BERETY - Fakt. Jak DOGMAT ochraniał obiekt, chodziliśmy na okrągło co godzinę lub częściej po terenie. A teraz chcieli tanią " ochronę" siedząca w budzie i oglądająca tv, to mają.
  • @Tajemniczy Dywan - Chyba tylko ty chodziłes co godzine xd
Reklama