UWAGA!

Pożar w Zagajach

 Elbląg, Pożar w Zagajach
fot. AD

W piątek (15 października) w budynku wielorodzinnym w miejscowości Zagaje (gmina Lelkowo) wybuchł pożar. W płomieniach zginął mężczyzna. Trwa ustalanie przyczyny tragedii. Jedną z hipotez jest zaprószenie ognia od palącego się papierosa.

Informację o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym w Zagajach policjanci otrzymali po godzinie 18. Na miejscu ustalili, że ogień zajął lokal 47 - letniego mężczyzny. Ewakuowano wszystkich sąsiadów. Wezwana na miejsce straż pożarna ugasiła ogień. W pogorzelisku mieszkania 47-latka został znaleziony inny mężczyzna, który pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł. Właściciel mieszkania zdążył opuścić lokal w trakcie pożaru. Miał poparzoną rękę i plecy.
       Policjanci ustalają przyczyny powstania ognia. Jako jedną z ewentualności rozpatrują zaprószenie ognia od palącego się papierosa. W trakcie rozmowy z policjantami okazało się, że właściciel mieszkania był nietrzeźwy – miał ponad 2 promile alkoholu. Trafił do braniewskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama