UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pożegnanie gen. Broni H. Szumskiego

Na zaproszenie dowódcy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej im. Króla
     Kazimierza Jagiellończyka gen. bryg. Waldemara Skrzypczaka w Elblągu przebywał z wizytą
     pożegnalną gen. broni Henryk Szumski, który kilka dni temu odszedł w stan spoczynku ze
     stanowiska Szefa Sztabu Generalnego WP.
     W obecności nowego dowódcy Pomorskiego Okręgu Wojskowego gen. dyw. Leszka
     Chyły, Prezydenta Elbląga Henryka Słoniny i Przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Kempińskiego, a także byłych dowódców tej Dywizji i przedstawicieli Związku byłych Żołnierzy Zawodowych, odbyła się uroczysta zbiórka dowódców jednostek, przedstawicieli kadry żołnierzy i pracowników cywilnych 16 PDZ. Gen. broni H. Szumskiemu, który w latach 1976 - 78 był Szefem Sztabu oraz dowódcą tej Dywizji, podziękowano za liczący się wkład w podnoszenie poziomu wyszkolenia 16 PDZ, a następnie za opiekę nad nią. Gen. bryg. W. Skrzypczak wręczył mu szablę oficerską, a gospodarze miasta okolicznościowy list oraz grafikę z widokiem Starego Miasta.
     Gen. broni. H. Szumski, nie ukrywając wzruszenia, podziękował za, jak to określił
     pożegnanie w europejskim już stylu.
     
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama