UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pożegnanie z mundurem 16 PDZ

 

26 sierpnia był ostatnim dniem służby w szeregach 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej dla trzech oficerów dowództwa dywizji - pułkownika Stefana Kozaka, szefa logistyki; podpułkownika Jerzego Wieczerzaka, szefa wydziału G–2; oraz podpułkownika Jarosława Wysockiego, szefa wydziału technicznego.

Płk Stefan Kozak odchodzi do rezerwy, ppłk Jerzy Wieczerzak został skierowany na Podyplomowe Studia Dowódczo-Sztabowe w Akademii Obrony Narodowej, natomiast ppłk Jarosław Wysocki rozpoczyna służbę w Dowództwie 2 Korpusu w Krakowie.
       W trakcie uroczystej zbiórki w Sali Tradycji 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, jej dowódca, gen. dyw. Janusz Bronowicz bardzo wysoko ocenił dotychczasową współpracę, realizację zadań służbowych oraz wielki zasób wiedzy na dotychczas zajmowanych stanowiskach przez żegnanych oficerów.
       Przekazał także życzenia wielu sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i w dalszej działalności służbowej.
       W swoich wystąpieniach płk Kozak, ppłk Wieczerzak oraz ppłk Wysocki dziękowali zarówno Dowództwu jak i podwładnym i kolegom za wzorowe realizowanie zadań, atmosferę pracy i służby oraz wszelką pomoc, na którą zawsze mogli liczyć.
       Uroczystość zakończyła wspólna fotografia.
      

 


      
      

mjr Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16 PDZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Tylu być może zdolnych, produktywnych ludzi uczy się za naszą kasę jak się zabija i wysadza w powietrze. Komu to dzisiaj jest potrzebne ? Nasza planeta idzie z torbami na naszych oczach, a ci się jeszcze chcą bawić w wojnę. .. i kapelan pewnie jeszcze święci czołgi i karabiny - ten świat stoi na głowie. Ludzie, mamy XXI wiek ! Średniowiecze się już skończyło.
 • Ale kogo to tak naprawdę interesuje !?
 • Były nie chrzań. W XXI wieku nie ma wojen? Silna armia to podstawa. Jak sie ciebie nie będą bali to sie bedą z ciebie smiali.
 • A ile razy ta armia nas obroniła, co?
 • user, nie znasz dnia ani godziny. .. .a jak jednak kogos poniesie fantazja i napadnie to komu pojdziesz wyplakac sie w rekaw do kurii biskupiej?powodzenia
 • Mnie to interesuje, bo byłem w czasie służby kierowcą jednego z nich. Choć nie było to długo to wspominam ten czas bardzo miło.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Cuda71(2011-09-04)
Reklama