UWAGA!

Poznaj bliżej BPN Nieruchomości!

2014-10-15
13:00

Na rynku nieruchomości w Elblągu wiele się przez lat zmieniło, ale jedno pozostało bez zmian – BPN Nieruchomości to nadal najbardziej doświadczona i najstarsza firma w tej branży. Od 20 lat profesjonalnie doradza klientom w sprzedaży i kupnie mieszkań, domów i innych nieruchomości. Firmę tworzą ludzie z pasją, którzy o tej branży wiedzą wszystko. Zobacz film!

Zespół BPN to kilkanaście osób. Centrala firmy znajduje się w Elblągu, oddziały zamiejscowe znajdują się także w Malborku oraz na Mierzei Wiślanej w Sztutowie. - Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta, począwszy o sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, określenie jej wartości rynkowej, przez jej promocję i reklamę w najpopularniejszych mediach branżowych, przygotowanie do sprzedaży, nadzór nad całym procesem przygotowania umowy przedwstępnej, weryfikację i nadzór nad procesem kredytowym, zawarciem umowy ostatecznej, prawidłowym wydaniu i przekazaniu nieruchomości – mówi Jarosław Kraiński, właściciel BPN Nieruchomości. - Dzięki naszym doradcom z Domu Kredytowego Notus przygotowujemy najkorzystniejsze warunki finansowania zakupu nieruchomości, mamy również wiedzę o zaawansowaniu procesu kredytowego podczas realizacji transakcji. Jednym zdaniem, nasza rola kończy się z chwilą przekazania kluczy nowemu właścicielowi.
       W BPN Nieruchomości, pomimo deregulacji, obsługą klientów nadal zajmują się jedynie licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami, których wiedza i doświadczenie gwarantuje, że powierzoną nieruchomością będą się zajmowali ze szczególną starannością, dzięki czemu stworzone zostaną warunki do osiągnięcia sukcesu w kupnie czy sprzedaży wymarzonej nieruchomości. - W ten sposób przez dwadzieścia lat obsłużyliśmy właścicieli tysięcy mieszkań setek domów i innych nieruchomości – dodaje Jarosław Kraiński.
       BPN Nieruchomości wyznacza nowe trendy w obsłudze klienta na tym wymagającym rynku.
       - Uruchomiliśmy nową responsywną stronę internetową dostępną również na urządzeniach mobilnych. Dzięki aplikacjom Google, możemy nie tylko obejrzeć lokal, ale również zobaczyć najbliższe jej okolice, place zabaw, szkoły, odległość od przystanków komunikacji miejskiej. Nowością są filmowe prezentacje nieruchomości, szczególnie domów, przy których realizacji jest wykorzystywany najnowszy sprzęt, między innymi drony – dodaje Jarosław Kraiński.- Dzięki filmom zamieszczonym na naszej stronie, które są opatrzone odpowiednim komentarzem, klient może wcześniej dokładnie obejrzeć daną nieruchomość z każdej strony, nawet od strony dachu, zobaczyć każde wnętrze. To bardzo wygodne narzędzie i dla kupującego i dla sprzedającego. Oszczędza wiele czasu i sprawia, że podczas wizyty w danym domu i mieszkaniu można się skupić już tylko na szczegółach. Dzięki zastosowaniu takich filmów w naszej ofercie, oraz masowej informacji w mediach w tym na kilkunastu stronach internetowych i kilkunastu portalach branżowych w ciągu miesiąca oferta trafia średnio do około tysiąca osób! Oferta odbierana jest również na terenie całego kraju i oczywiście za granicą.
       Dzisiaj klienci BPN Nieruchomości mogą także bliżej poznać zespół tworzący naszą firmę. Z okazji jubileuszu 20-lecia przygotowaliśmy promocyjny trzyminutowy film.
      
      
      
BPN Nieruchomości
       Al. Grunwaldzka 31, Elbląg
       tel. 55 233 25 39
       biuro@bpn.nieruchomosci.pl
      
      
       --------- artykuł sponsorowany ----------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej