UWAGA!

Prace drogowe na Czerniakowskiej

 
Elbląg, Prace drogowe na Czerniakowskiej
fot. AD (arch. portEl.pl)

We wtorek, 3 listopada na ul. Czerniakowskiej  występować będą miejscowe utrudnienia w ruchu. Wykonawca planuje rozpocząć roboty przygotowawcze - częściowe frezowanie nawierzchni ul. Czerniakowskiej od ul. Malborskiej do ul. Zagonowej.

9.11.2015 r. (poniedziałek) od godziny 8 do godziny 12 firma planuje ułożyć wyrównawczą warstwę bitumiczną - profil drogi. W tym czasie przewidziane jest zamknięcie dla ruchu ul. Czerniakowskiej od ul. Malborskiej do ul. Zagonowej.
       Po wykonaniu warstwy wyrównawczej wykonawca przystąpi do regulacji urządzeń infrastruktury podziemnej (studnie, wpusty, zasuwy) w związku z czym występować będą miejscowe utrudnienia w ruchu. Po regulacji urządzeń jw. ułożona zostanie warstwa ścieralna.
       W tym dniu wykonawca planuje wykonać także warstwę ścieralną na dojeździe do Jacht Klubu przy ul. Radomskiej 29 w Elblągu.
       Prace prowadzone są w ramach projektu odnowy nawierzchni jezdni ul. Czerniakowskiej i drogi dojazdowej do Jacht Klubu przy ul. Radomskiej w Elblągu
      
      
      
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • poproszę op to samo na ul. Niskiej - fragment od Browarnej do Nowej - tam jest czołgowisko można urwać zawieszenie i misę olejową rozwalić - studnie, wpusty, zasuwy wystają z jezdni, a kraty pozapadane - PILNE! ?Tam jest teraz wielki ruch!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    doZarząduDróg(2015-11-02)
Reklama