UWAGA!

Prace w ciągu Trasy Unii Europejskiej (aktualizacja)

 
Elbląg, Prace w ciągu Trasy Unii Europejskiej (aktualizacja)
fot. AD (arch. portEl.pl)

Prace związane z remontem odcinka nawierzchni na dojeździe do mostu w ciągu Trasy Unii Europejskiej, od strony Elbląga polegające na układaniu nawierzchni bitumicznej zostały przesunięte na pierwsze dni listopada.

Z uwagi na konieczność podtrzymania ruchu na obiekcie prace te będą prowadzone połówkowo. Z uwagi na technologię robót zachodzi konieczność czasowego przekładania ruchu na poszczególne pasy jezdni Trasy Unii Europejskiej (związane jest to z regulacją istniejących pokryw studni oraz frezowaniem i układaniem nawierzchni).
       Po wykonaniu ww. remontu nawierzchni, jezdnia Trasy Unii Europejskiej zostanie udrożniona na całej szerokości tj. zostanie przywrócona stała organizacja ruchu sprzed remontu.
       Prace remontowe będą kontynuowane pod obiektem, nie powodujące utrudnień w ruchu.
      
       Z przyczyn niezależnych od generalnego wykonawcy przesunięciu ulegnie układanie nawierzchni bitumicznej przy dylatacji na Trasie Unii Europejskiej (od strony Elbląga). Planowane na 28.10.2015 układanie nawierzchni bitumicznej zostanie wykonane w pierwszych dniach listopada.
      

      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Super ważny most.
 • Bez chodników i ścieżek rowerowych.
 • codziennie o 7 rano przejezdzam przez ten most od kilku lat juz ( pracuje w gdańsku ) i takiej paranoi jeszcze w zyciu nie widzialem. Powiem tak : takiej paranoi jeszcze nie widzialem, liczac dni przez ile robili ta dylatacje to może z 10 dni ! a od 1,5 miesiaca nie robią nic !!!!!
 • To ja ci powiem tak mało inteligentny ktosiu, dlatego nas nie widzisz paniczu bo wykonujemy prace pod mostem na podnośnikach, ale co taki eunuch jak ty może o tym wiedzieć. Albowiem błogosławieni ci co uwierzyli a nie zobaczyli. Jak już taki osioł jak ty nie widzi roboli to myśli że leżą albo piją bo sam taki jest. Nie oceniaj kogoś względem siebie sfrustrowany pajacu i nie pisz byle pisać.
 • morfe ale błysnąłeś o tym gdzie odbywaja sie prace pisane było na portEl już ponad miesiąc temu a ty wypatrujesz robotników na drodze to nie zmiana nawierzchni chłopie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jaksienieznaszniekomentuj(2015-10-27)
 • "Po wykonaniu ww. remontu nawierzchni, jezdnia Trasy Unii Europejskiej zostanie udrożniona na całej szerokości tj. zostanie przywrócona stała organizacja ruchu sprzed remontu. " Uuuch. .. do licha. Trzeba się bardzo długo uczyć, żeby wykoncypować takie mądre zdanie!!! Brawo, pani rzecznik prasowy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Żuber(2015-10-27)
 • Czy jest możliwe dobudować chodnik o szerokości 2 m?
Reklama