UWAGA!

Prewencja to moje serducho

Elbląg, Od lewej: Szef elbląskich policjantów insp. Marek Osik i jego nowy zastępca nadkom. Robert Muraszko
Od lewej: Szef elbląskich policjantów insp. Marek Osik i jego nowy zastępca nadkom. Robert Muraszko

Dziś (14 lipca) rano nadkomisarz Robert Muraszko odebrał akt mianowania na stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Będzie on sprawował nadzór nad pionem prewencji. – To moje serducho więc postaram się swoje obowiązki wykonywać jak najlepiej i nie zawieść pokładanego we mnie zaufania – podkreślał nadkom. Muraszko.

Uroczystość wręczenia rozkazu personalnego odbyła się w elbląskiej komendzie w obecności kierowników komórek organizacyjnych jednostki. Akt mianowania przekazał swojemu nowemu zastępcy insp. Marek Osik, Komendant Miejski Policji w Elblągu.

 


     30-letni nadkom. Robert Muraszko służbę w policji rozpoczął 20 sierpnia 1997 r. Dotychczas pracował na stanowisku Naczelnika Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie zarządzania jakością w administracji.
     Teraz będzie sprawował nadzór nad pionem prewencji.
     - Ta nominacja to dla mnie wielki zaszczyt – mówił nadkom. Muraszko. – W tak młodym wieku udało mi się osiągnąć tak wiele. Dziękuję za zaufanie i postaram się go nie zawieść pracując jak najlepiej.
     Podczas dzisiejszej odprawy na stanowisko I zastępcy komendanta mianowana została podinsp. Dorota Macoch, która do tej pory pracowała na stanowisku zastępcy. Podinsp. Macoch odpowiada za pion kryminalny.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama