UWAGA!

Prezydent nadal bez rzecznika

2013-08-19
Aktualizowany 2013-08-19 11:14
 
Elbląg, Do końca tygodnia mamy poznać nazwiska osób odpowiedzialnych za politykę informacyjną Urzędu Miejskiego i prezydenta
Do końca tygodnia mamy poznać nazwiska osób odpowiedzialnych za politykę informacyjną Urzędu Miejskiego i prezydenta (fot. arch. WS)

Czworo chętnych na fotel rzecznika w Biurze Prezydenta Miasta, sześcioro na stanowisko specjalisty ds. kontaktów z mediami. W piątek (16 sierpnia) upłynął termin składania CV. Teraz trwają procedury formalne i być może do końca tego tygodnia dowiemy się, kto będzie odpowiadał za politykę informacyjną Ratusza.

Informacja o naborze na te stanowiska została umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Elblągu 5 sierpnia. Według niej, od kandydatów na rzecznika prasowego prezydenta wymaga się m.in. wykształcenia wyższego z zakresu dziennikarstwa lub komunikacji społecznej; minimum 5-letniego stażu pracy, w tym 2 lat na stanowisku kierowniczym i 4 lat pracy w mediach oraz znajomości prawa prasowego.
       Prezydent Jerzy Wilk ogłosił również, że poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. kontaktów z mediami. Idealny kandydat to magister dziennikarstwa lub filologii polskiej, który przepracował minimum 3 lata w mediach i zna się na prawie prasowym.
       Termin składania ofert upłynął w miniony piątek (16 sierpnia).
       - Decyzje nie zostały jeszcze podjęte - poinformowała nas dziś rano Monika Borzdyńska, asystent w Biurze Prezydenta ds. kontaktów z mediami. - Na stanowisko rzecznika wpłynęły [jak uzupełnia po godz. 11 - red.] cztery oferty, zaś na stanowisko specjalisty - sześć. Trwa sprawdzanie, czy złożone dokumenty spełniają wymogi formalne. Będzie też test.
       Nazwiska obu osób, które będą odpowiadały za politykę informacyjną UM poznamy być może jeszcze w tym tygodniu.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • To pani Borzdyńska od czego jest do tej pory ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  2
  16LATEK(2013-08-19)
 • Na rzecznika zgłosiła sie Borzdyńska a specjalistę Maliszewski. Ciekawe kto napisał pytania do tego testu, może jakaś asystentka?
 • Niech prezio powie lepiej ile jest faktycznie mieszkańców Elbląga. Mowa jest o ok. 90.000ludzi. Reszta wyjechała za chlebem i godnym życiem. W Elblągu jest coraz mniej ludzi. To widać po jakis świętach czy dłuższym weekendzie, kiedy miasto sie wyludnia. A S. orła tak, wkrótce Wilk nie bedzie prezydentem a. .. .burmistrzem. A znów kilka tysiecy ludzi wyjedzie zostanie. .. sołtysem tej wsi. Tak stanowi prawo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  2
  BoloJabolo(2013-08-19)
 • #StadionDlaElblazan
 • Po co stadion dla Elblążan, skoro. .. nie ma Elblązan:), czytaj poniżej, wyjecha; oi za chlebem i godnym zyciem. Zosstali sami emeryci
 • Witold trzymam kciuki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  chrzan(2013-08-19)
 • A ciekawe kto będzie zajmował obsługą prawną u.m...może kancelaria panów b..mąż i teść pani b..asystentki pana w. W końcu nie tak daleko kancelaria jest od u.m.a parę tysięcy przydałoby się...w końcu kryzys też dotyka adwokatów...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  0
  Czytelnik_MOBI_58708(2013-08-19)
 • nie ma tłumu, bo wiadomo kto wygra, gratulujemy tej Pani nowego stołka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  1
  Czytelnik_MOBI_91532(2013-08-19)
 • Co za farsa. Kandydaci ustawieni, konkurs rozpisany pod nich, to po co ten cyrk skoro i tak każdy wie, że to żenada?
 • Farsa trwa, Nowaczyk chociaz konkursy organizował, a nie asystentów i pełniących obowiązki zatrudniał. Jesienią 2014 będą szukać pracy.
 • Absurd. Wszystko ustawione. Niedawno powołali bez konkursu dyrektora Departamentu Gospodarki Nieruchomościami. Ciekawe kiedy po cichu obsadzą Dyrektora ZBK. Pewnie myślą jak to zrobić bez rozgłosu.
 • Pani Moniko gratuluje wygranej
Reklama