UWAGA!

Prezydent z marszałkiem o stadionie

 
Elbląg, Rozmowy w Olsztynie dotyczyły m.in. planowanej budowy elbląskiego stadionu
Rozmowy w Olsztynie dotyczyły m.in. planowanej budowy elbląskiego stadionu (fot. nadesłana)

Jerzy Wilk prezydent Elbląga spotkał się wczoraj (5 sierpnia) w Olsztynie z Jackiem Protasem, marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego. Rozmowy dotyczyły wykorzystania środków unijnych zarówno w kończącej się perspektywie, jak i w nowym rozdaniu na lata 2014-2020. Szczególną kwestią była planowana budowa elbląskiego stadionu.

- Analizowaliśmy z Panem marszałkiem możliwe rozwiązania dotyczące budowy stadionu. Jestem zadowolony z tego spotkania. Wyraziliśmy wolę dalszej współpracy, dlatego zaprosiłem Jacka Protasa do Elbląga. Cieszę się, że marszałek wysoko ocenia i dobrze odnosi się do elbląskich projektów, które walczą o środki unijne - mówił po spotkaniu Jerzy Wilk
       W ciągu najbliższych dni prezydent wraz ze swoimi współpracownikami podejmie ostateczną decyzję w sprawie budowy stadionu.
      
Monika Borzdyńska, asystent w Biurze Prezydenta Miasta ds. kontaktów z mediami
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • I sekretarz Elbląga z wizytą gospodarską w Olsztynie! Rozmawiał o stadionie. Zaprosił marszałka do Elbląga. To chyba deja vu z czasów komuny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  arek234(2013-08-06)
 • Te projekty to nie pana panie Wilk, pan marszałek znał je wcześniej bo były przygotowane przez poprzedniego prezydenta. A pan panie Wilk bierz się do roboty i zacznij wreszcie wypełniać obiecanki bo czas leci, jeszcze tylko roczek bo na taki okres się pan godziłeś.
 • nowy stadion dla elbląga !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  6
  RODZICdamianka(2013-08-06)
 • Nie potrzebny temu miastu jest stadion! NIE POTRZEBNY!!! Dla Olimpii która jest cienka jak barszcz? Dla Concordii??? Nie róbcie sobie jaj! Byłem wczoraj w Parku Dolinka i na dnie basenu rosną krzewy i drzewa! Jak można było do czegoś takiego dopuścić? To nie dopuszczalne!!!!! CHCEMY BASENU!
 • Mniejsze miasta mają nowoczesne obiekty sportowe. Czy Elbląg zasługuje na piękny nowy stadion ? Odpowiedź może być tylko jedna - TAK. Nie zmarnujcie tej szansy bo Elblążanie będą to długo pamiętać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  5
  marek23(2013-08-06)
 • Dokladnie Jasiu, chcemy basenu, po jakiego czorta 130 tys. miastu stadion?w upaly nie ma gdzie isc poplywac, ze ta unia sie zgadza na tak bezsensowne wydawanie kasy. BASEN PANIE WILK!
 • do @ yo. Basen to będziesz miał w hospicjum pod łożkiem. Kompleks sportowy budować i basta, młodzi sportowcy czekaja.
 • A słownika Jasiu przypadkiem nie chcesz?
 • Te projekty którymi chwalił się GN to też nie były jego i z nimi spłyną. Panie Wilk proszę nie robić tego samego błędu, Elbląg chce zmian a nie kontynuacji zadłużania miasta. Nabrzeże oddane, ratusze pobudowane drogi w trakcie budowy, terkawki, modrzewiny itd. co to zmieniło w życiu przeciętnemu elblążaninowi poza tym że trzeba będzie szukać kasy na spłatę długów? Jaka zmarnowana szansa? Można zainwestować w bardziej sensowny projekt lub jak przed upadkiem Rzymu zabawiać się w koloseum.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Lolelb(2013-08-06)
 • "Zdaniem prof. Janusza Jabłonowskiego z departamentu statystyki NBP polski dług wynosi 3 BIOLIONY złotych. Tak tak 3 BILIONY !!. Daje to więcej niż 220 % PKB. Informację można nazwać szokiem. Nikt oficjalnie jej ani nie zanegował ani nikt nie podważa wyliczeń. Jeżeli te dane są rzeczywiście prawdziwe to Polska jest faktycznie bankrutem. Wynikałoby z tego, że nasze najwyższe władze takie jak rząd, NBP, MF czy GUS stosowały do czasów wyborów kreatywną księgowość gdyż taki był nadrzędny interes ludzi władzy. Oznacza to także, że te same instytucje dokonują licznych manipulacji w oficjalnych statystykach"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Lolelb(2013-08-06)
 • Ale stadion jest najważniejszy! LOL!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  Lolelb(2013-08-06)
 • olimpia za rok bedzie w 3 lidze a za dwa w 4 to po co stadion.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  5
  waldemarczyk1(2013-08-06)
Reklama