UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Projekt „Informacja-Wsparcie-Praca”

2009-01-19
14:57

Od 1 września 2008 r. Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych w partnerstwie z Wydziałem Społecznym Urzędu Miasta Elbląg realizuje projekt pt. „Informacja – Wsparcie - Praca”. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych, nieaktywnych zawodowo. Do udziału w projekcie zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Elbląg oraz gminy Pasłęk, Tolkmicko i Frombork.

Celem projektu jest wzrost aktywności społeczno - zawodowej osób niepełnosprawnych pozostających bez zatrudnienia. W ramach projektu w zeszłym roku zorganizowaliśmy 8 kursów zawodowych, w których wzięło udział 60 osób niepełnosprawnych. Dzięki wsparciu otrzymanemu w projekcie znalazło pracę już ośmiu kursantów.
     
     Najważniejsze rezultaty to:
     - utworzenie Indywidualnego Planu Działania dla 18 osób
     - 57 osób wzięło udział w warsztatach psychologicznych
     - 38 osób wzięło udział w warsztatach z doradztwa zawodowego
     - uczestnikom szkoleń udzielono 101 godzin indywidualnego wsparcia psychologicznego
     - 60 osób wzięło udział w kursach zawodowych.
     
     Obecnie trwa nabór na następujące kursy:
     - ogólne zasady księgowości komputerowej (termin rozpoczęcia - luty 2009 r.)
     - kadry i płace (termin rozpoczęcia - luty)
     - kurs komputerowy ECDL (termin rozpoczęcia - kwiecień).
     
     Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o zgłaszanie się w siedzibie ERKON przy ul. Związku Jaszczurczego 15 w Elblągu. Można również zapisać się telefonicznie pod numerem: (o55) 232-69-35.
     
     

 


     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl