UWAGA!

Projekty na profilaktykę uzależnień

19 projektów dostanie wsparcie w ramach konkursu na wykonanie zadań z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień, w tym przeciwdziałania narkomanii, alkoholizmowi i wychowania w trzeźwości. Na te zadania przeznaczono 150 tys. zł.

To był kolejny konkurs na wykonanie zadań publicznych samorządu województwa przez organizacje pożytku publicznego, na które w tym roku do podziału było łącznie 4 360 mln zł.
       - Na każdym kroku warto podkreślać i promować znaczenie partnerskiej współpracy sektora publicznego i pozarządowego w dążeniu do wspólnych celów – mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. – Także dzięki temu na Warmii i Mazurach rośnie liczba organizacji pozarządowych i wzrasta prospołeczna świadomość mieszkańców województwa. Partnerstwo samorządu województwa i organizacji pozarządowych może być gwarancją większego i lepszego wykorzystania dostępnych środków i efektywności w zaspakajaniu potrzeb mieszkańców naszego regionu.
      
       Na liście wyłonionych organizacji i zadań, na które zostanie przeznaczone wsparcie znajduje sie m.in. Stowarzyszenie Inicjatorów Społecznych „Przyjazny Krąg” w Elblągu, CARPE-DIEM – NASZ SPOSÓB NA NUDĘ. Zorganizowanie czasu wolnego dla młodzieży uczęszczającej do Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej – 5 tys. zł.
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama