UWAGA!

Promocja po elbląsku

 
Elbląg, Urzędnicy chcą, żeby było głośno o miejskich wydarzeniach
Urzędnicy chcą, żeby było głośno o miejskich wydarzeniach (fot. arch. MS)

73 tys. 431 zł – na tyle dokładnie wyceniła swoje usługi elbląska firma, która złożyła najtańszą ofertę na rozreklamowanie miejskich imprez w Elblągu i okolicach. Jeżeli urzędnicy nie dopatrzą się w ofercie wad, to umowa zostanie podpisana, a elblążanie oraz turyści dowiedzą się, jakie atrakcje szykuje dla nich miasto.

Prawdopodobnie za drugim razem uda się wyłonić operatora kampanii promocyjnych i informacyjnych wydarzeń miejskich w 2017 r.  Za przeprowadzenie kampanii elbląska firma Grupa Merlin Andrzej Duszyński zażyczyła sobie nieco ponad 73 tys. zł. To najtańsza oferta spośród czterech, które wpłynęły na drugi przetarg rozpisany przez urzędników. Ratusz oszacował koszt na 80 tys. zł, co oznacza, że jeżeli oferta okaże się poprawna, nastąpi podpisanie umowy.
       W jej ramach wykonawca wydrukuje ulotki i plakaty, które będą rozmieszczone m.in. na przystankach komunikacji miejskich i w miejscach użyteczności publicznej. W ramach umowy zostanie wyprodukowane 12 spotów reklamowych, które będą emitowane w stacji radiowej o charakterze minimum regionalnym. Zapowiedź miejskich wydarzeń będzie można usłyszeć 400 razy podczas trwania kampanii. W telewizji obejmującej swoim zasięgiem Elbląg i Braniewo zobaczymy dwa spoty w czterech kampaniach promujących miejskie wydarzenia. Spoty będą emitowane 15 razy na dobę. Dodatkowo reklamy będą emitowane na elbląskich ekranach LED, pojawią się billboardy zapowiadające miejskie wydarzenia oraz trzy wystawy wielkoformatowe.
       Reklamy mają poinformować elblążan o miejskich imprezach. Umowa zostanie zawarta do końca roku.
       Pierwszy przetarg na reklamowanie miejskich imprez został unieważniony ze względu na zbyt duże oczekiwania finansowe potencjalnych wykonawców w stosunku do oczekiwań ratusza.
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama