UWAGA!

Przeciętniacy

Elżbieta Gelert powiedziała na spotkaniu z premierem Tuskiem, że jesteśmy „przeciętniakami”, a to nieprawda – to powiedział Jerzy Wilk na swej konferencji prasowej o godz. 17.30. Byłem na spotkaniu z premierem Tuskiem.

Na spotkaniu Elżbiety Gelert i Donalda Tuska z elblążanami, które zaczęło się o godz. 17, przez kilka minut byli przedstawiciele sztabu wyborczego Jerzego Wilka. Jak się okazało, byli tylko po to, żeby „coś złapać”, co nie znaczy – zacytować.
       „Złapali” następującą wypowiedź Elżbiety Gelert:
      
       Elbląg ma te swoje pięć minut i bardzo fajnie. Jednocześnie Pan Premier mógł też popatrzeć na takie przeciętne miasto, przeciętnej wielkości, na życie tego miasta i problemy. Bardziej dogłębnie zobaczyć, z czym miasta podobne do Elbląga mają problemy.
      
       I stworzyli z niej takie oto zdanie:
      
       Elżbieta Gelert powiedziała na spotkaniu z premierem Tuskiem, że jesteśmy „przeciętniakami”.
      
       Dobrze, że ta kampania wyborcza się kończy…
      
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A wy co jesteście adwokatami Gelertowej? Jesteście zatrudnieni przy kampanii? No bez żartów. Co za żenada. Szkoda słów. Portel zszedł na samo DNO !
 • Dokładnie! Może osoba, która przekazała informacje nie rozumie różnicy pomiędzy przeciętnej wielkości miastem, a przeciętniakiem, a to utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że ja na chachmęciarzy i oszustów nie będę głosował!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  10
  mmmo(2013-07-05)
 • dziwisz się, że popierają Gelert??? chyba jesteś jedyny!!! Wilk sam sobie na to zasłużył
 • Nie portel na dno, tylko PiS na samo dno! Sama byłam strasznie zła jak przeczytałam tekst o wizycie Kaczyńskiego i rzekomym "przeciętniactwie".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  13
  złazła(2013-07-05)
 • Widzę, że Redakcja czuje mores. A czemu nie ma mojego komentarza z dwoma zdjęciami, około południa? Panie Derlukiewicz, odwołuję się do jakości świadczonych usług, kuma Pan?
 • Też byłem na spotkaniu, tak było. W żadnym wypadku p. Gelert nie powiedziała o elblążanach, że są przeciętniakami. Na spotkaniu było mnóstwo dziennikarzy, wszyscy nagrywali. Trzeba piętnować kłamstwa i manipulacje. PiS przechodzi sam siebie. Naprawdę myślicie, że wygracie grając tak nieczysto.
 • Ha ha ha! może w słowniku "męskiego języka" te dwa określenia to synonimy :)
 • Brawo Portel - trzeba w końcu powiedzieć dość tym żałosnym próbom fałszowania rzeczywistości przez PiS.
 • hehe, adwokat diabła
 • chyba powiedziała że "przeciętne miasto", a kto mieszka w przeciętnym mieście jak nie "przeciętniaki" ?
 • Co można powiedzieć o p. Gelert – na pewno nie jest bufonem i arogantem, potrafi skutecznie zarządzać, stawiając na ludzi kompetentnych i pracowitych, nie patrząc na ich przynależność partyjną. Sprawuje władzę (w szpitalu) od lat i władza jej nie zdeprawowała. Słowo przepraszam, które padło z jej ust, w chwili gdy ogłaszała swój start w wyborach świadczy, że dostrzegła błędy popełnione przez poprzednią ekipę i ich nie popełni, a przynajmniej będzie się starała nie popełnić po raz drugi. Nie ma takich błędów, których nie można naprawić. „ A zatem niech PO posprząta po tym, co PO nabrudziła” – napisał jeden z forumowiczów. „ Elbląg jest dla centrali PO języczkiem uwagi. Na kilkanaście miesięcy pozostałe do "normalnych" wyborów, najlepszy jest ktoś z partii rządzącej” - dodał. I ja się z tym zgadzam. Nigdy elbląscy politycy nie liczyli się specjalnie w Warszawie. Czas na zmiany. Mamy teraz jako miasto swoje 5 minut. Wygrana p. Gelert może sprawić, że Elbląg znajdzie się w awangardzie przemian, a będąc w awangardzie może wreszcie coś sensownego osiągnąć (np. jakiegoś znaczącego inwestora uda się sprowadzić do miasta). dlatego głosuję na p. Gelert.
 • Gelert sama jest "przeciętną kobietą, przeciętnej wielkości"
Reklama