UWAGA!

Przedsiębiorco! To spotkanie dla Ciebie

2015-11-05
Aktualizowany 2015-11-16 13:00
 
Elbląg, Przedsiębiorco! To spotkanie dla Ciebie

Prowadzisz firmę, chcesz nawiązać kontakty z innymi przedsiębiorcami? Przyjdź 17 listopada na spotkanie networkingowe, które organizuje Elbląska Izba Gospodarcza. Ma wziąć w nim udział m.in. prezydent Elbląga.

Na ostatnim organizowanym przez nas spotkaniu z przedsiębiorcami, uczestnicy wskazali nam, że możliwość regularnego spotykania się jest dla nich bardzo ważna.
       W końcu, biznes to relacje – jak mówi znany polski ekspert od networkingu pan Grzegorz Turniak. Rzeczywiście poznawanie nowych ludzi istotnie zwiększa szanse na nawiązanie współpracy.
       Pani Jadwiga – właścicielka niedużej firmy usługowej, zapytana o to, czy widzi efekt spotykania się, powiedziała nam z entuzjazmem, że tak. Na jednym ze spotkań znalazła w końcu wykonawcę strony internetowej dla swojej firmy i z dumą pokazywała jak strona prezentuje się na jej smartfonie.
       Więc jeżeli prowadzisz firmę i również chcesz spotykać się z innymi przedsiębiorcami – zapraszamy Cię do udziału w organizowanym przez nas spotkaniu networkingowym.
       Już 17 listopada o godz. 8.30 gościć nas będzie restauracja Złota Arka mieszcząca się na Wigilijnej 12 w Elblągu. Szczegóły i zapisy na spotkanie kliknij tu
       Udział w spotkaniu zapowiedzieli m.in. Witold Wróblewski, prezydent Elbląga oraz Jerzy Wcisła, senator RP.
      
       Nasz nowy cykl spotkań networkingowych nie ma jeszcze nazwy. W związku z tym ogłaszamy konkurs, w którym możesz przede wszystkim zapisać się w historii Elbląskiej Izby Gospodarczej jako pomysłodawca nazwy dla cyklu spotkań, a ponadto wygrać jeden z dwóch bonów na usługi o wartości 100 zł od sponsora.
       Zaproponuj nazwę w komentarzu na naszym profilu FB. Zwycięzcę wyłonimy na spotkaniu 17 listopada.
      
       Partnerem wydarzenia jest Restauracja Złota Arka, ul. Wigilijna 12 w Elblągu.
      
      
Patronem medialnym Elbląskiej Izby Gospodarczej jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
Elbląska Izba Gospodarcza o. RIGP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama