UWAGA!

Przedszkole nr 15 ma szansę na nowy dach

Po imprezie w Ustroniu Morskim, Szczecinku, Gliwicach, Krynicy Morskiej, Grudziądzu, Krośnie, Kołobrzegu i Zakopanem do walki o remont wybranego dachu budynku użyteczności publicznej stanie Elbląg. Jeżeli uda mu się wygrać, remontowi poddany zostanie dach budynku Przedszkola nr 15 przy ulicy Diaczenki 24.

Już 20 sierpnia o godzinie 16.30, na lotnisku, startuje kolejna impreza z cyklu RMF FM „Muzyka najlepsza pod słońcem”. Jednym z jej stałych punktów jest akcja społeczna „Dachy pełne energii” zainicjowana przez markę BRAAS. W ciągu wakacji 10 miast znajdujących się na trasie RMF FM rywalizuje ze sobą o zebranie jak największej ilości punktów energii, które przełożą się na bezpłatny remont wybranego dachu obiektu użyteczności publicznej. Do tej pory w międzymiastowej rywalizacji prowadzi Kołobrzeg, który zebrał aż 1404 punktów energii. Jeżeli zwycięży, wygra remont dachu budynku Biblioteki Miejskiej w Kołobrzegu.
       - „Dachy pełne energii” to akcja, integrująca społeczności lokalne wokół szczytnej idei, a także znakomita zabawa dla całych rodzin. Chwila prostych zadań do wykonania na urządzeniach sportowych oraz na stoiskach multimedialnych przynosi wiele radości, a jednocześnie daje satysfakcję, że możemy zrobić coś naprawdę dobrego – mówi Grzegorz Barycki, Dyrektor Marketingu firmy Monier, do której należy marka Braas. – Zachęcając do zabawy, jednocześnie promujemy alternatywne metody pozyskiwania energii i pokazujemy, że to nie tylko sprawa domowych oszczędności, ale także osobisty wkład każdego z nas w ochronę środowiska.
       Po południu w pobliżu sceny, po raz dziewiąty w tym sezonie, stanie namiot BRAAS – „Dachy pełne energii”.
       - Odwiedzający go będą mieli okazję przyjrzeć się całej gamie produktów i akcesoriów powiązanych z ekologicznym pozyskiwaniem energii. Przekonają się także, ile można jej wyprodukować korzystając z ustawionych w namiocie urządzeń – orbitrek, wioseł, darts, wii, exbox kinet – dodaje Grzegorz Barycki.
       Przed koncertem gwiazd dziennikarze radia RMF FM ponownie będą rozgrzewać uczestników imprezy zabawami, konkursami i energetyczną muzyką. Dla wszystkich spragnionych świetnej muzyki na żywo i zabawy na świeżym powietrzu nie lada gratką okażą się zapewne dwa przygotowane koncerty. Dla mieszkańców Elbląga zagrają Maryla Rodowicz i Kasia Kowalska.
       Po każdym pikniku punkty danego miasta będą zliczane, zapisywane, a na końcu porównywane z resztą rywalizujących miast. Po oficjalnym ogłoszeniu wyniku firma BRAAS, sponsor akcji, w 2012 roku dostarczy na wybrany dach - dachówki i akcesoria, a SuperDekarz z danego, wygranego regionu, wspomoże wymianę dachu.
      
Anna Rogoźnicka, Młodszy Specjalista ds. PR Fama PR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • drodzy Rodzice dzieci z Przedszkola nr 15,przyjaciele oraz wszyscy chętni - dajmy przedszkolu nowy dach! Do zobaczenia na lotnisku. Trzymam kciuki za wygraną.
  • Nie exbox kinet tylko xbox kinect :) mała różnica, ale specjaliście od PR taka gafa nie przystoi. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    palystation(2011-08-18)
Reklama