UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przerobione dokumenty pojazdów

 
Elbląg, Przerobione dokumenty pojazdów
fot. A. Mauch

Straż Graniczna w drogowych przejściach granicznych na Warmii i Mazurach zatrzymała dwa pojazdy w związku z nieprawidłowościami w numerze VIN oraz OC pojazdu.

21 czerwca w drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach do odprawy zgłosił się obywatel Rosji podróżujący samochodem ciężarowym typu MAN. Kontroler w trakcie sprawdzania nadwozia pojazdu stwierdził ingerencję w pole numerowe VIN. Czytelność znaków pozostawiała wiele do życzenia. Szacunkowa wartość zabezpieczonego pojazdu wynosi 60 000 tys. zł.
       Kolejne zdarzenie miało miejsce 23 czerwca w drogowym przejściu granicznym w Gronowie. Tym razem do odprawy granicznej stawił się 50-letni obywatel Polski, który wylegitymował się przerobionym dokumentem OC pojazdu. Właściwe daty określające ważność dokumentu zostały zmienione w taki sposób, aby wydłużyć jego termin obowiązywania. Funkcjonariusz Straży Granicznej dokonujący sprawdzenia, zauważył ingerencję w polu tekstowym, co potwierdzi ło badanie dokumentu urządzeniem do weryfikacji autentyczności.
      
red. W-MOSG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Najlepiej jakby Pani Gelert zajęła się warunkami pracy swoich pielęgniarek pracujących w Poradni Endokrynologicznej 4-ry panie pielęgniarki pracują jak króliki w klatce maleńkie pomieszczenie gorąco ciasno nie spełniające norm pracy. Panie pielęgniarki są upchnięte w pomieszczeniu tak maleńkim, że dotykają się łokciami, a Pani Gelert zajmuje się walką o własne koryto. Może wreszcie PIP zajrzy do tego szpitala i Związki zawodowe zobaczą w jakich warunkach pracują pracownicy tego szpitala
  • nie rozumiem takiego postępowania przecież to namawianie do przestępstwa, paliwo powinniśmy nabywać legalnie w stacjach paliw które płacą podatki, kandydatka na prezydent miasta powinna się zastanowić nad tym w co się angażuje gdybym głosował to yaki kandydat nie dostał by mojego głosu
Reklama