UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przez przeszkody

Elbląg, Przez  przeszkody

W najbliższą sobotę o godz. 10.00 w Bażantarni rozpoczną się Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody.

Jak zapowiadają organizatorzy z elbląskiego Klubu Jeździeckiego „Champion” podczas zawodów będziemy mogli zobaczyć renomowanych zawodników z Północnej Polski, a także dzieci i młodzież uczące się jazdy konnej w elbląskich i podelbląskich ośrodkach. Łącznie w zawodach zapowiedziało swój udział ok. 40 zawodników.
     - Szczególnie zależało nam na tym, aby dzieci, które uczą się sztuki jeździeckiej, miały możliwość pokazania się i rodzicom, i szerszej publiczności – mówi Henryka Szumna, prezes Klubu Jeździeckiego „Champion”.
     Podczas sobotnich zawodów odbędzie się pięć konkursów skoków przez przeszkody, a także aukcja i kwesta, z których dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych będących pod opieką klubu „Champion”.
     - Na aukcji, która rozpocznie się o godz. 13.30, wystawione będą obrazy (m.in. Zbyszka Opalewskiego, szefa Galerii EL) i szkło artystyczne - dodaje Henryka Szumna. - Ale nie tylko.
     Impreza odbędzie się na dużej polanie z wiatami. Przedmioty wystawione na aukcję będzie można oglądać od godz. 11.00 do 13.00. Na miejscu będzie mała gastronomia. Dla dzieci przygotowano Bajdocję – dmuchany zamek. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 17.00. Wstęp na imprezę jest wolny.
     Współorganizatorami zawodów są: Urząd Miejski w Elblągu, Komenda Hufca ZHP w Elblągu, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.
     Patronat prasowy nad imprezą objęła Elbląska Gazeta Internetowa „portEl”.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama