UWAGA!

Przez przeszkody

Elbląg, Przez  przeszkody

W najbliższą sobotę o godz. 10.00 w Bażantarni rozpoczną się Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody.

Jak zapowiadają organizatorzy z elbląskiego Klubu Jeździeckiego „Champion” podczas zawodów będziemy mogli zobaczyć renomowanych zawodników z Północnej Polski, a także dzieci i młodzież uczące się jazdy konnej w elbląskich i podelbląskich ośrodkach. Łącznie w zawodach zapowiedziało swój udział ok. 40 zawodników.
     - Szczególnie zależało nam na tym, aby dzieci, które uczą się sztuki jeździeckiej, miały możliwość pokazania się i rodzicom, i szerszej publiczności – mówi Henryka Szumna, prezes Klubu Jeździeckiego „Champion”.
     Podczas sobotnich zawodów odbędzie się pięć konkursów skoków przez przeszkody, a także aukcja i kwesta, z których dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych będących pod opieką klubu „Champion”.
     - Na aukcji, która rozpocznie się o godz. 13.30, wystawione będą obrazy (m.in. Zbyszka Opalewskiego, szefa Galerii EL) i szkło artystyczne - dodaje Henryka Szumna. - Ale nie tylko.
     Impreza odbędzie się na dużej polanie z wiatami. Przedmioty wystawione na aukcję będzie można oglądać od godz. 11.00 do 13.00. Na miejscu będzie mała gastronomia. Dla dzieci przygotowano Bajdocję – dmuchany zamek. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 17.00. Wstęp na imprezę jest wolny.
     Współorganizatorami zawodów są: Urząd Miejski w Elblągu, Komenda Hufca ZHP w Elblągu, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.
     Patronat prasowy nad imprezą objęła Elbląska Gazeta Internetowa „portEl”.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama