UWAGA!

Przy niej błyszczy każdy

2014-11-03
Aktualizowany 2014-11-03 08:30
 

Podkreśla to, co w nas najlepsze, jest wizytówką naszej osobowości i daje po prostu dużo radości płynącej z estetyki. Biżuteria, którą znajdziesz w salonie jubilerskim Agat jest piękna, estetyczna i sprawia, że każdy przy niej błyszczy.

Duży wybór, gwarancja na zawsze
       Oferujemy ogromny wybór wzorów, szeroką gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Każda obrączka z kamieniem naturalnym ma certyfikat od gemmologa, czyli eksperta w dziedzinie kamieni szlachetnych. Wstawiamy również brylanty, a także bezpłatnie grawerujemy. Dajemy również 30 procent rabatu i jako jedyni dożywotnią gwarancję na obrączki. Ceny zaczynają się od 300 zł za parę.
      
       Promocje, promocje, promocje!
      
Marzysz o nowej biżuterii? Chciałbyś dać komuś coś piękny prezent? Zajdź do Agatu, właśnie tutaj znajdziesz odjazdowe promocje - 30 proc. na złoto i 30 na srebro! To tutaj kupisz wymarzone brylanty, na które dostaniesz 20- procentowy rabat, piękną ceramikę i celebrytki, czyli łańcuszki z zawieszką, objęte 30 procentowym rabatem, od teraz obecna jest także 15- procentowa promocja na stal.
      
       Można negocjować
       W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra stosujemy korzystny kurs skupu, oferując klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar. I chociaż mamy stałą promocję do 30 proc., istnieje możliwość negocjacji ceny.
      
       Markowe zegarki
       Dobry, elegenacki i precyzyjny zegarek to nie tylko ozdoba, ale i podkreślenie naszej osobowści i tego, kim jesteśmy. Właśnie dlatego swoim klientom oferujemy zegarki takich marek jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud, od niedawna mamy również takie marki jak Fossil i Doxa. Uwaga! Od teraz Casio Baby- G z rewelacyjnym rabatem w wysokości 30 proc!

 


       Karta stałego klienta
       Dla naszych klientów mamy również kartę, na której rejestrowany jest zakup, dzięki temu sprzedawca wie, jakie są dane producenta, ceny czy daty zakupu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci sięgają już poziomu ponad 20 proc. rabatu.
      
       Zapraszamy na stronę www.jubiler-elblag.pl.
      

--- Reklama ---
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej