UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przygotowania do matury pod okiem uniwersyteckiego profesora

Profesor Maciej Sysło z Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego prowadzi w IV Liceum Ogólnokształcącym zajęcia przygotowujące młodzież do matury z informatyki. Uczestniczą w nich uczniowie ostatnich klas elbląskich szkół średnich. Wizyta profesora jest częścią projektu Informatyka+.

Prof. Maciej Sysło - matematyk, profesor Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, ekspert w dziedzinie zastosowania informatyki w edukacji, redaktor naczelny czasopisma „Komputer w Edukacji", uczestnik głośniej dyskusji nad kontrowersyjnym rządowym programem „Laptop dla gimnazjalisty", członek Rady do spraw Edukacji Informatycznej i Medialnej.
       Profesor jest orędownikiem szeroko pojętej informatyzacji procesu nauczania na wszelkich szczeblach edukacji, nie ograniczając jednak jej roli tylko do szkolnictwa w placówkach oświatowych, ale ujmując ją jako całościowy proces wspomagający rozwój i podnoszenie naszych kwalifikacji przez całe życie.
       Profesor Sysło gościnnie, w ramach programu Informatyka+, do 11 lutego będzie prowadził zajęcia przygotowujące do matury z informatyki. Zajęcia odbywają się w IV LO w Elblągu, uczestniczą w nich uczniowie z elbląskich szkół średnich.
      
Ewelina Mikuła, IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama