UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przyjdź! My zaopiekujemy się dziećmi

 
Elbląg, Przyjdź! My zaopiekujemy się dziećmi

Chcesz wyjść do kina w piątkowy wieczór i nie masz z kim zostawić dzieci? Chcesz wyskoczyć żeby się poruszać i nie masz co w tym czasie zrobić z dzieckiem? Światowid przygotował specjalną ofertę. W „Strefie wolnej od piłki nożnej” na zajęcia taneczne i do kina można przyjść z dzieckiem. My się nim zajmiemy.

W najbliższy piątek, 29 czerwca, odbędzie się kolejne spotkanie przygotowane dla tych, którzy nie chcą w piątkowe popołudnia oglądać piłki nożnej. Światowid zaprasza do strefy wolnej od piłki nożnej - będą zajęcia taneczne, plastyczne, pokaz filmowy i zabawy kinowe.
       W każde piątkowe czerwcowe popołudnie – o godz. 18 organizowane są specjalne zajęcia taneczne dla dorosłych i plastyczne dla dzieci. Z kolei o godz. 19 na kobiece seanse filmowe, dzieci zaś, zamiast dobranocki, na kinowe zabawy edukacyjne zaprasza kino „Światowid”. W najbliższy piątek będzie można zobaczyć film „Królewna Śnieżka i Łowca”. To nowe spojrzenie na klasyczną bajkę braci Grimm. Zła macocha (Charlize Theron) przejmuje władzę nad królestwem. Pierwszym rozkazem jest zabicie Śnieżki (Kristen Stewart). Ma tego dokonać królewski leśniczy (Chris Hemsworth). Jednak on uratuje dziewczynę, co umożliwi Śnieżce zorganizowanie oporu, w którym szczególny udział będzie miało siedmiu krasnali.
       Zajęcia z latin solo, czyli samby, cza-czy, jiva, merenge i salsy na Scenie Na Piętrze poprowadzi Patrycja Dyrmo. Zajęcia plastyczne dla najmłodszych, w pracowni plastycznej na II piętrze CSE Światowid, poprowadzi instruktor plastyki Helena Wojciechowska.
       Seanse w ramach „Strefy wolnej od piłki nożnej” odbywały się w kolejne piątki czerwca o godzinie 19. Ten, 29 czerwca, będzie ostatni. Nowocześnie wyposażone sale kinowe gwarantują, że emocje z pobliskiej Elbląskiej Strefy Kibica nie będą słyszalne podczas oglądania filmu. A klimatyzacja nawet je ostudzi.
       W tym czasie, gdy rodzice uczestniczyć będą w seansach filmowych, dzieci, zamiast dobranocki mogą wziąć udział w bezpłatnych edukacyjnych zabawach z kinem. Wszystko w ramach biletu na seans.
      
       Program:
       godz. 18 - zajęcia latin solo dla dorosłych – Scena Na Piętrze, II piętro CSE Światowid
       godz. 18 - zajęcia plastyczne dla dzieci - sala nr 46, II piętro CSE Światowid
       godz. 19 - seans filmowy - duża sala kina Światowid
       godz. 19 - kinowe zabawy edukacyjne, sala nr 38, I piętro CSE Światowid
      
       Ceny zajęć: 10 zł zajęcia taneczne, 10 zł zajęcia plastyczne, 10 zł – zajęcia łączone: taneczne dla mam i plastyczne dla dzieci. Seans kinowy „Królewna Śnieżka i Łowca”: 14 i 12 zł. Kinowe zabawy edukacyjne przygotowane są dla dzieci, których rodzice uczestniczą w seansie filmowym na godz. 19.
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama