UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Psycholog na dyżurze

 
Elbląg, Anna Grabowska, psycholog, która prowadzi dyżury w ESOPS
Anna Grabowska, psycholog, która prowadzi dyżury w ESOPS (fot. Anna Dembińska)

Każdy z nas codziennie boryka się z trudnościami. By móc sobie z nimi poradzić czasem potrzebna jest porada u specjalisty. Często unikany, lecz niekiedy niezbędny do rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów codziennego życia… Psycholog, dyżurując, służy pomocą każdemu, kto zgłosi się na rozmowę.

W listopadzie tego roku przypada 20-lecie istnienia Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej. Od początku ESOPS było wsparciem dla samorządów lokalnych, zawodowej kadry socjalnej oraz osób potrzebujących różnorodnych form pomocy. Podejmując jedną z wielu inicjatyw społecznych, ukierunkowanych na ludzi w trudnych sytuacjach finansowych lub rodzinnych, stowarzyszenie założyło dwa Środowiskowe Domy Samopomocy: w Jegłowniku oraz w Kwietniewie. W działaniach ESOPS-u są także porady prawne oraz wsparcie psychologa.
       Po krótkiej przerwie do programu ESOPS wróciły dyżury psychologa dla wszystkich potrzebujących wsparcia, dobrej rady oraz wysłuchania. Interesanci będą przyjmowani w każdą środę, w godzinach 8-16. Pierwszy dyżur w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Czerwonego Krzyża 2 w Elblągu (I piętro) właśnie trwa.
       - Zapraszamy wszystkich, którzy borykają się z problemami i szukają pomocy – mówi Anna Grabowska, psycholog działająca w ESOPS-ie. – Przyjmiemy każdą osobę, która chce otworzyć się przed nami i porozmawiać. Uważam, że człowiek jest dobry, czasem tylko błądzi w swoim życiu. Dlatego każdy zasługuje na szansę i my właśnie taką bezinteresownie oferujemy.
       Zapisy są przyjmowane telefonicznie pod numerem (55) 236-25-54 oraz osobiście w siedzibie Stowarzyszenia. W najbliższych planach przewidziane jest także wznowienie działania „Linii życia”. Jest to telefon zaufania skierowany głównie do dzieci i młodzieży. Przewidziane jest również doradztwo oraz pomoc psychologa dla osób borykających się z uzależnieniem.
Magdalena Jaworska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama