UWAGA!

Pulmonologia i geriatria na ratunek szpitala

Pulmonologia i geriatria zamiast Centrum Matki i Dziecka. Szpital Miejski w Elblągu musi zmienić swój profil. Pomysł już jest, plan też, została kwestia pieniędzy, które mają pochodzić albo z budżetu miasta, albo z kredytu.

Szpital miejski od lat potrzebuje pomocy. Pomysłów na jego uzdrowienie było dużo, ale większość z nich placówce wyszła bokiem. Szpital miejski stracił oddział rehabilitacyjny oraz oddział chorób wewnętrznych. Przez wiele miesięcy mówiło się o stworzeniu w placówce Centrum Matki i Dziecka. Oprócz pulmonologii szpital miejski chce także uruchomić oddział geriatrii. Pieniędzy na ten cel jeszcze nie ma. Prawdopodobnie będą pochodziły z budżetu miasta lub z kredytu.
       Więcej o kondycji szpitala w rozmowie z Wiesławą Lech, dyrektorem placówki na stronie Telewizji Elbląskiej.
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "Pieniędzy na ten cel jeszcze nie ma" a jak może miasto mieć pieniądze skoro zamiast na służbę zdrowia to wydaje prawie 600 tys. zl na place zabaw i kort do gry w tenisa na Zawadzie, na wniosek Pani Teodozji Moczadłowskiejz B. O, przy poparciu zaledwie dwustu paru mieszkańców, głownie z budynków sąsiadujących z inwestycją. Co jest ważne zdrowie, czy kosztowna rozrywka ??? A może chodnik za 100 tys z ł, wygrany przez nią w tym roku, też na Zawadzie !! Czy, to jest w porządku, czy to jest normalne ??? Więc, komu służą pieniądze miejskie ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    SłodkaKsięgowa(2013-11-27)
Reklama