UWAGA!

Puszczą długi w niepamięć

 Elbląg, Na przełomie czerwca/lipca zarząd miasta przedłoży radnym projekt uchwały, która umożliwi częściowe umorzenie długów lokatorom mieszkań komunalnych
Na przełomie czerwca/lipca zarząd miasta przedłoży radnym projekt uchwały, która umożliwi częściowe umorzenie długów lokatorom mieszkań komunalnych

Zarząd Miejski w Elblągu chce przedłożyć Radzie Miejskiej projekt uchwały, która umożliwi częściowe umorzenie długów lokatorom mieszkań komunalnych.

- Pogarszanie warunków życia dotyczy coraz większej liczby polskich rodzin - mówi Henryk Słonina, prezydent Elbląga. - Złożoność problemu, a także jego zasięg i niezwykle szczupłe środki finansowe budżetu miasta, wymaga by projekt ten był poprzedzony głęboką analizą oraz zawierał precyzyjnie określony krąg uprawnionych oraz tryb postępowania.
     Projekt Zarządu Miejskiego dotyczyć będzie jedynie osób znajdujących się w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej, a każdy wniosek o umorzenie zaległości będzie wnikliwie analizowany. Oznacza to, że umorzenie zadłużenia nie obejmie wszystkich lokatorów.
     Aby dług został anulowany lokator musi zadeklarować, że na bieżąco będzie opłacał czynsz.
     - Zarząd Miasta jest przekonany, że przygotowana propozycja pozwoli wielu elbląskim rodzinom znajdującym się w najtrudniejszej sytuacji materialnej uwolnić się od balastu trudnych zobowiązań - dodaje Henryk Słonina.
     Projekt zostanie przedłożony Radzie Miejskiej na przełomie II i III kwartału br.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Dobrze !!!! Ciekawe kto będzie oceniał stan rodzin, kwalifikująych się do zwolnienia z długów? Czy to, że wszyscy członkowie są bez zatrudnienia, a mają samochody lepsze niż wielu pracujących. To przecież kolejna furtka do kombinacji. Może lepiej zaproponować w zamian za rozpoczęcie płacenia czynszu, wstrzymanie eksmisji lub pracę sezonową na rzecz miasta w zamian za długi!!!!!!!!! Szanowny PREZYDENCIE - praca na rzecz miasta za długi !!!!!!!!! TO JEST TO - miasto zaoszczędzi!!!!
 • Muszę się spieszyć aby zrobic długi, bo to jest kolejny sposób na oszczędzanie :))))!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Rezolutny(2001-03-31)
 • Mam mieszane uczucia. Niby tak, a może raczej nie. Czyżby syndrom Wałęsy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-04-01)
 • nad czym sie zastanawiacie? a kiedy sa wybory?
 • jakie to proste zadłużaj sie kto może "slonina"oddłużyć pomoże
Reklama