UWAGA!

Radio El w rękach PiS

W sobotę 21 czerwca odbyło się Walne Zebranie członków Towarzystwa Rozwoju Rozgłośni Radiowej, właściciela Radia El. Władzę w Towarzystwie przejęło elbląskie PiS.

Zebranie odbyło się w siedzibie biura poselskiego PiS. Odwołane zostały dotychczasowy Zarząd i Komisja Rewizyjna. W skład nowego Zarządu weszli: Ryszard Kasperski - prezes, Leonard Krasulski (poseł PiS), Sławomir Sadowski (senator PiS), Ryszard Stolarowicz i Zbigniew Biegajło.
     Nowy Zarząd przywrócił na stanowisko dyrektora Radia El Pawła Kasperczyka, odwołanego przez poprzedni Zarząd 15 minut przed walnym zebraniem.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • JA to pewnie głupek jestem i niczego w temacie rozgłośni (mediów) nie rozumiem, ale jak to jest że władzę w radiu!!!!! przejęli pisowiacy. o co tu chodzi? czy może mi to ktos wytłumaczyć. wierzę, iż po prostu źle zrozumiałem komunikat, prawda?. .. .. prawda?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wercingetorix(2008-06-23)
 • Jakie radio taka partia. Nie znam kogoś kto by słuchał to badziewie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Teodozja(2008-06-23)
 • wszyscy ci ludzie /oprócz Sadowskiego / byli w Towarzystwie od 1990 roku, bo je zakładali i do soboty nie mieli etykietek, że są z PiS-u lub nie, teraz, gdy WYBRANO ich do Zarządu, to jest żle. A Wiesław Zieliński, poprzedni Prezes, który odwołał Kasperczyka, to nie był z PiS-u ?. Widocznie są dobrzy /odwołujący/ i żli /przywracający dyrektora/ członkowie PiS-u. A wogólle, to Ryszard Kacperski, to chyba jest z RI, ,Soldarność" Rolników Indywidualnych. Gratuluję obiiektywizmu !!! Wolf
 • masakra trudno wierzyć że pisowi nie przeszkadza zachowanie kasperczyka i to że byly powody zeby go natychmiast odwolać. .. .skandal
 • a któ miał GO zastąpić ?
 • Wszystkie media są w jakiś rekach - portEl np PO i co - i nic, posłuchać poczytać wszystkich warto i RM i NIE i GW. Światopogląd szeroki, szersze spojrzenie itd.
 • NIE WIERZĘ! Czyli nadzieje na to, że radiem zacznie zarządzać ktoś sensowny były na nic. Wstyd panowie, wstyd! Wiecie dlaczego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szkoda gadać(2008-06-23)
 • nie wiedziałem, że Kasperczak to moher. A w przeszłości była całkiem w porzo
 • Nie pomogą dorażne roszady personalne. To już ostateczny koniec tego Radia.
 • Niestety, to nawet nie są roszady. To jest utrzymanie ludzi, którzy doprowadzili do upadku radia. Ale rączka rączkę myje. I nikt i nic się nie liczy. Tak jest od wielu lat. Dlaczego w radia odeszli prawie wszyscy dziennikarze? Towarzystwo takiego pytania nie zadało nikomu. Bo i po co? A już była nadzieja na reaktywację pod nowymi rządami porządnego naczelnego i porządnego księgowego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szkoda gadać(2008-06-23)
 • i co wy POkurcze teraz zrobicie? chyba wścieklizny dostaniecie, piana na ustach, bełkotliwe wypowiedzi bez sensu, zaszczepcie sie na nienawiść ludzie, zaszczepcie sie,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dr lunkop(2008-06-23)
 • To może wreszcie będzie można słuchać to radio.
Reklama