UWAGA!

Radni po wakacjach

W nadchodzący czwartek 11 września zbierze się na sesji Rada Miejska. Wcześniej nad propozycjami uchwał debatowały komisje rady, a porządek obrad przewiduje rozpatrzenie 22 projektów uchwał.

Radni zapoznają się ze sprawozdaniem z wykonania budżetu miasta w I półroczu, a także informacją Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska o stanie środowiska w Elblągu w roku 2007. Z przedłożonych do rozpatrzenia projektów uchwał na uwagę zasługują propozycje dofinansowania jakości usług publicznych, termomodernizacji placówek oświatowych i wniesienia przez miasto własnego wkładu pieniężnego na zakup sprzętu dla Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu. Wszystko wskazuje na to, że w czwartek zapadną długo oczekiwane decyzje o nadaniu nazwy Jana Pawła II jednej z elbląskich ulic.
     Rada podejmie też kilka decyzji dotyczących planów zagospodarowania przestrzennego, między innymi obszaru Rubno Wielkie i rejonu elbląskich dworców. Tradycyjnie radni będą mieli okazję do przedstawienia w imieniu swoich wyborców interpelacji i zapytań adresowanych do władz miasta.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama