UWAGA!

Radny Rudnicki apeluje: Wyrzeknijcie się hejtu

 Elbląg, Radny Wojciech Rudnicki namawia do wyrzeczenia się hejtu w życiu politycznym i społecznym
Radny Wojciech Rudnicki namawia do wyrzeczenia się hejtu w życiu politycznym i społecznym (fot. AD)

Nie używaj wulgaryzmów, nie trolluj, nie obrażaj, nie terroryzuj. To niektóre z przykazań ogólnopolskiej kampanii obywatelskiej "Wybieram bez hejtu". Do wyrzeczenia się mowy nienawiści w życiu politycznym w skali mikro namawiał podczas dzisiejszej (29 października) sesji elbląski radny Wojciech Rudnicki. Odczytał dekalog dobrego zachowania, a następnie wręczył kolegom i koleżankom imienne koszulki z hasłem "#NIE dla hejtu".

Wojciech Rudnicki (SLD) wykorzystał czas na składanie interpelacji na apel skierowany do radnych, ale i do dziennikarzy oraz licealistów obecnych na sali obrad. Prosił o wyrzeczenie się mowy nienawiści. Ta jest obecna w szkole, na ulicy, w Internecie. Także w życiu politycznym. - Zwracam się do wszystkim elblążan by dołączyli się do Kampanii "Wybieram bez hejtu" - mówił. Prosił też władze miasta o rozpropagowanie akcji w Elblągu.
       Przygotował także imienne koszulki dla kolegów i koleżanek radnych z napisem "#NIE dla hejtu". Sam dał przykład i przed kamerami oraz w błysku fleszy przebrał się w T-shirt promujący akcję. Za nim poszli niektórzy koledzy m.in. Zdzisław Olszewski i Michał Missan.
      
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Hehehe a co to za gość ? Najpierw Elbląg doprowadzili do ruiny, a teraz chca aby ludzie na nich nie narzekali ? Z kąd on się urwał ? Wytłumaczcie mi skąd tacy sie biorą
 • szkoda, że radnemu nie przyszło do głowy apelować w 2013 roku!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  5
  Kat.Na.Idiotów(2015-10-29)
 • cóż za nawrócenie radnego po porażce postkomunistów SLD i politycznego początku końca tego ugrupowania ale lepiej późno niż wcale, tylko proszę wysłać jedną koszulkę do Pana wodza L. Milera żeby nie zionął jadem do wszystkich wókól
 • Jeszcze pracownicy zatęsknicie za lewicą, bo program socjalny pis przypomina mi programy lewicy ale prawica nigdy nie dbała o pracowników tylko dużo gadała obym nie miał racji dla mnie pis zaczyna przypominać, każdemu da, wszystkim sie należy były juz takie czasy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  17
  lewicowy45(2015-10-29)
 • Już zapomniał co pan Mańkut/SLD/ wygadywał na Kukiza- co potwierdziły artykuły tu pisane przed wyborami, człowieku Sami się nauczcie kultury, jak tak można być zakłamanym?.
 • W Poradni Psychologiczno -_Pedagogicznej nr 2 jest doświadczona psycholog która przebada bezpłatnie swojego byłego Dyrektora na okoliczność widocznych zmian osobowościowych. Może przyjść w koszulce.
 • Niedawno było na piersi STOP JOWom - referendum strachu, człowieku zastanów się co jest dobre a co złe. Żeby z żalu po przegranej tak się ośmieszać. Panie Rudnicki to koniec, koniec, nawet jak pan założy 10 koszulek, to niczego to nie przywróci.
 • "Oszustwo polityczne", nie jest panu obce? - przecież to był hejt, żeby tak oskarżać innych, wstyd. Puściłabym linka, no ale tutaj nie wchodzą.
 • Błazen i tyle. Pytanie jest kto za takim głosuje ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  4
  Wuwuzela(2015-10-29)
 • Rudnicki prima aprilis jest 1 kwietnia !!
 • Rudnicki, to między innymi dzięki Panu lewica padła. Pan jest taki lewicowiec, jak z koziego odbytu trąba. Wstydzę się, że głosowałam na Pana.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  3
  AdaLambert(2015-10-29)
 • Traktujcie to jako przekaz SLD - czyli przekaz podprogowy. .
Reklama