UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Radość dzieciom

Elbląg, W organizacji zabawy pomagali wolontariusze MOPS - uczniowie szkół średnich i harcerze
W organizacji zabawy pomagali wolontariusze MOPS - uczniowie szkół średnich i harcerze

Wczoraj w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Kopernika odbył się „Bal 2001”. Imprezę zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Wzięło w nim udział 100 dzieci objętych pomocą MOPS-u - wraz z rodzinami.

Uczestnikom balu przygotowano liczne atrakcje - konkursy, gry i zabawy. Każde dziecko zostało też obdarowane przez Mikołaja paczką ze słodyczami i upominkami. W organizacji zabawy pomagali wolontariusze MOPS - uczniowie szkół średnich i elbląscy harcerze.
     Fundusze na „Bal 2001” były zbierane przez cały rok na specjalne konto „Radość Dzieciom”. Tylko w ten sposób można było zorganizować zabawę dla tak dużej liczby dzieci.
     
     Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność MOPS-u, mogą dokonać wpłat na konto:
     Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu
     11601771-66271003 z dopiskiem „Radość Dzieciom”
     BIG BG S.A. I o/Elbląg
RM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama