UWAGA!

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Elblągu.

W dniu 07-06-2000 r. Nastąpiło oficjalne otwarcie Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Elblągu.

Jest to jedna 32 placówek tego typu w kraju, której celem jest informowanie społeczeństwa o przebiegu negocjacji Polski z Unią Europejską. Odwiedzający uzyskają informacje na temat norm i standardów obowiązujących u UE, polskich szansach i problemach związanych z wstąpieniem do Unii Europejskiej oraz o możliwościach ubiegania się o środki pomocowe.

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Elblągu powstało dzięki inicjatywie Urzędu Miejskiego i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Elblągu mieści się w centrum miasta przy ul. Czerwonego Krzyża 2 i jest otwarte od poniedziałku do piątku. Informacje można także uzyskać po nr tel. : ( 0-55 ) 233-32-22.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ach, łza sie w oku kręci! Prawie 3letnia KartaHistorii!!! A ja jestem ciekaw, kto wpadł na pomysł z 'com' w adresie naszego 'rcie'? Dla kogoś, kto chodzi po stronach Regionalnych Centrów Informacji Europejskiej, ten ewenement (chyba tylko dwa RCIE maja w adresie 'com') to upierdliwość... Wiatropylni powiedzą, że to ja jestem upierdliwy, ale na szczęście EGI obiecuje kontrowersyjne (i dlatego ocenzurowane) publikacje o UE...
 • Lol! A to co za diabelstwo? Jeszcze z kropką po tytule. Rwel - ty to dopiero potrafisz wyszperać na tym serwerze. Tekst jeszcze sprzed portElu. A jak śmiechowo napisany. Tekst ma numerek 33, wypada sprawdzić, co było "1".
 • Mleko - diabelstwo? Raczej kosztowne (3lata) pianobicie z nasze pieniądze! Nie skupiaj się więc tak na 'kropce po tytule', bo temat wcale 'śmiechowy' nie jest!!! Jeśli zaś interesujesz się materiałami archiwalnymi, to przecież też możesz użyć przeglądarki 'Wyszukaj inne wiadomości' (ale nie zapominaj, że tu rozmawiamy o tematach aktualnych dziś).
 • No tak - co do skuteczności działania wiadomego centrum określiliśmy swe stanowiska wielokrotnie. Może dla równowagi sprawy, albo i przewagi założyć (nawet na portelu) Elbląskie Centrum Informacji, Turystyki, Rekreacji, Delegacji, Konferencji. Czy zawsze musimy spać w nogach???? Może niektórym jest i było wygodnie. Mnie nie !!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2003-02-14)
Reklama