UWAGA!

Rekordowa wygrana padła w Pasłęku

 Elbląg, Rekordowa wygrana padła w Pasłęku

Tak wysokiej wygranej w Multi Multi jeszcze nie było. Ktoś zagrał za 5 zł, samodzielnie wytypował 10 liczb, trafił i wygrał...2.825.714 złotych i 50 groszy! Zwycięski kupon został złożony w punkcie LOTTO przy ul. Ogrodowej w Pasłęku.

Skąd tak wysoka kwota? Regulaminowa wygrana 250 000 zł została powiększona o dodatkową opcję Plus. Do tego doszedł skumulowany Bonus wypłacany graczom, którzy trafnie wytypują 10 z 10 liczb. Tym razem Bonus wyniósł ponad 300 tysięcy. Razem dało to rekordową wygraną 2.825.714,50 zł.
       To najwyższa wygrana w Multi Multi w historii. Ostatnio są szczęśliwe tygodnie tej gry. Warto przypomnieć, że 4 tygodnie temu w Sawinie (woj. lubelskie) trafiono 1,3 mln zł, a dwa tygodnie temu w Lubinie padło 1,55 mln złotych! To już trzeci przypadek w historii gry, gdy Gracz trafia 10 z 10 liczb z Plusem. Poprzednio ta sztuka udała się w Olecku i Biskupcu. Trafiono tam po 2,5 mln zł.
       Jak grać w Multi Multi? Każdy gracz może wybrać swój sposób na wygraną. W Multi Multi losujemy 20 z 80 liczb. Liczby można wybrać samodzielnie wypełniając blankiet lub grając na chybił trafił. Od nas tylko zależy, na ile liczb chcemy zagrać.
       Wysokość wygranej w Multi Multi zależy wyłącznie od trafności typowania i wysokości stawki, na którą się zdecydujesz. Aby zagrać wystarczy 2,50 zł. Losowanie odbywa się dwa razy dziennie: o godz. 14 i 22.15. Transmisje wszystkich losowań są na stronie lotto.pl, a we wtorki, czwartki i sobotę o godz. 22.15 także na antenie TVP Info.
       Od początku roku padło już ponad 31 500 000 wygranych. Szacujemy, że w 2010 roku w Multi Multi wypłacimy grającym blisko 400 milionów złotych.
      
Przemysław Stasz, specjalista w Zespole PR i Komunikacji Totalizatora Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama