UWAGA!

Rektor czekał przed bramą

 Elbląg, Rektor czekał przed bramą

Nowy rektor Janusz Soboń oraz kanclerz Jan Baczyński Elbląskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej nie zostali wczoraj wpuszczony na teren uczelni.

Bramy uczelni pilnowała ochrona, która od dotychczasowych władz EWSH dostała polecenie nie wpuszczenia rektora powołanego przez Bałtycką Wyższą Szkołę Humanistyczną z Koszalina. Nowemu rektorowi oraz kanclerzowi nie udało się objąć powierzonych przez założyciela urzędów. Przybyły z Koszalina rektor zapowiedział, że studenci kierunków które nie uzyskały zgody Ministerstwa Edukacji Narodowej będą musieli dojeżdżać na zajęcia do Koszalina. - W tej chwili legalna jest tylko resocjalizacja na wydziale pedagogicznym, natomiast zajęcia na kierunkach: zarządzanie i marketing oraz administracja nie odbywają się legalnie w Elblagu. Studenci tych kierunków od przyszłego semestru będą musieli dojeżdżać do Koszalina - powiedział dziennikarzom Janusz Soboń (na zdjęciu pierwszy z prawej).
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Moim zdaniem to jakas PARANOJA !!! W sumie to koncze ta szkole (wreszcie) i nie ma mowy o dojazdach do Koszalina na wyklady. Jesli jednak dwoch baranow sie nie dogada to bede musial wybrac jednego z nich. I na pewno bedzie to koszalinski gdyz chce ta szkole ukonczyc LEGALNIE.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Yankee(2000-12-01)