UWAGA!

Rewolucja w klimatyzacji samochodowej

2013-08-09
07:00
 
Rewolucja w klimatyzacji samochodowej

Lepszy komfort jazdy to nie jedyna zaleta tej usługi. Klimatyzacja zapewnia użytkownikom pojazdów świeże, czyste i zdrowe powietrze. Zdrowe oznacza pozbawione bakterii, utrzymujące odpowiednią wilgotność, filtrowane w trosce o alergików. Innowacyjna usługa czyszczenia parownika w układzie klimatyzacji metodą Tunap, spełnia wszystkie te warunki, czyniąc klimatyzację usługą pozbawioną wad.

Zanieczyszczone środowisko stanowi bombę alergenową dla układu oddechowego człowieka. Szybkie tempo życia przyczynia się do tego, że coraz więcej czasu spędzamy w samochodach. Siedząc za kierownicą, można złapać głęboki oddech. To czy oddech ten będzie zdrowy, zależy tylko od nas.
      
       Wysoka temperatura i wilgoć sprzyjają rozwojowi bakterii zgromadzonych wewnątrz pojazdu. Mikroorganizmy rozwijają się w ułamkach sekund. Nie widzimy ich, ale szkodzą nam, przedostając się do układu oddechowego. Są cichymi zabójcami dla alergików i astmatyków.
      
       Dla zobrazowania siły oddziaływania bakterii zgromadzonych w klimatyzacji, na ludzki organizm, przytoczyć trzeba mechanizm ich przedostawania się do pojazdów. Zanieczyszczone powietrze z zewnątrz, wytrąca się na filtrach klimatyzacji. Żeberka chłodzące, które są położone blisko siebie, gromadzą wodę razem ze złogami kurzu i bakterii. Te przechodzą przez filtr ochronny i namnażają się w kanałach systemu.Tym samym mikroby, zarodniki, grzyby i zarazki razem z powietrzem wnikają do wnętrza samochodu, a następnie naszych płuc.
      
       Aby klimatyzacja samochodowa nie szkodziła, a pomagała nam, musi być poddawana regularnym przeglądom i czyszczeniu. Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników pojazdów, Auto-Serwis Wiktor w Elblągu, oferuje swoim klientom innowacyjną usługę czyszczenia klimatyzacji samochodowej. Na czym ona polega?
      
       Dezynfekcja parownika opiera się na spłukaniu parownika pod ciśnieniem za pomocą sondy. Specjalny pistolet wtryskuje ciecz czyszczącą na parownik. Dzięki wysokiemu ciśnieniu wtrysku oczyszczona zostaje, nie tylko powierzchnia czołowa, ale także cały parownik. Celem zabiegu jest dokładne wypłukanie wszelkich złogów i mikroorganizmów.
      
       Czyszczenie parownika metodą Tunap wykonywane jest preparatami antyalergicznymi oraz antyastmatycznymi Contra Sept. Marka jest zwycięzcą konkursu: Najskuteczniejszy system czyszczenia klimatyzacji, przeprowadzony przez Instytut ds. Astmy i Alergii.
      
       Zapraszamy do nowo otwartego serwisu przy ul. Browarnej 24-26 w Elblągu oraz na nową stronę www.autowiktor.elblag.net. Wyżej opisana usługa dostępna jest po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, tel. 515 762 125.
      
      
Zobacz sposób działania na filmie video.
      
      

      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
----------------- Reklama --------------------

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej