UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Robert Grabowski powalczy o fotel prezydenta

Elbląg, Robert Grabowski, kandydat na prezydenta Elbląga z ramienia KWW Elblążanie Razem
Robert Grabowski, kandydat na prezydenta Elbląga z ramienia KWW Elblążanie Razem

Robert Grabowski, przedsiębiorca, który zajmuje się organizacją kursów i szkoleń jest kandydatem KWW Elblążanie Razem na urząd prezydenta miasta. Dlaczego podjął decyzję o starcie w wyborach? - To rozmowy z ludźmi mnie do tego skłoniły - przyznaje. - Z bezrobotnymi, z tymi, którzy planują wyjazd zarobkowy za granicę. To trzeba zmienić.

O urząd prezydenta Elbląga ubiegają się: Jerzy Wilk (PiS), Cezary Balbuza (KWW Elbląska Koalicja Obywatelska), Janusz Nowak (KW SLD Lewica Razem), Edmund Szwed (KWW Obywatelski Elbląg), Witold Wróblewski (KW Witolda Wróblewskiego), Adrian Meger (KW KNP), a teraz także Robert Grabowski (KWW Elblążanie Razem). Ten ostatni na jutro (17 października) zapowiedział konferencję prasową, na której opowie o sobie, o swoim programie wyborczym, a także przedstawi kandydatów na radnych z ramienia KWW Elblążanie Razem.
       Robert Grabowski ma 47 lat, jest prywatnym przedsiębiorcą, zajmuje się organizacją kursów i szkoleń. Ma wykształcenie wyższe. Szkolił się m.in. w zakresie zarządzania, pedagogiki, informatyki czy budownictwa ogólnego. Nie jest członkiem żadnej partii, choć o politykę się otarł (jego nazwisko było kiedyś na liście PiS). Dlaczego zdecydował się kandydować na urząd prezydenta miasta?
       - Rozmowy z ludźmi - wyjaśnia Robert Grabowski. - Z bezrobotnymi, z osobami, które planują wyjazd za granicę w poszukiwaniu pracy. Na naszych listach do Rady Miejskiej są kandydaci reprezentujący różne środowiska, są i przedsiębiorcy, ale i bezrobotni, renciści i emeryci. Niezwiązani z żadnym ugrupowaniem partyjnym, choć własne przekonania na pewno mają.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama