UWAGA!

Roboty, rakiety, eksperymenty. Piknik w EPT

Elbląg, Roboty, rakiety, eksperymenty. Piknik w EPT

Z natury jesteś ciekawy, ciągnie cię do nauki i nowinek technicznych? - zabierz ze sobą najbliższych i przyjdź na Piknik do EPT. Już dziś (w niedzielę, 10 maja) między 11 a 16 każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Na piknik co godzinę od 9.45 z Placu Słowiańskiego będzie kursował specjalny autobus miejski.

Podczas pikniku będzie można zobaczyć jak działa profesjonalne laboratorium, wypróbować sprzęt jakim posługują się służby mundurowe czy poznać działanie rakiety. Będą też stanowiska z suchym lodem i kuchnią molekularną, a laboranci z EPT zdradzą tajniki produkcji bombek choinkowych i chemicznej sygnalizacji świetlnej. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych tj. malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia albo roboty z klocków lego. Uczestnicy Pikniku będą mogli wziąć udział w loterii – mamy do wylosowania ponad 200 nagród. Będą to zestawy piknikowe, gry, wejściówki do fitness klubu, do spa, do rodzinnego parku rozrywki, pizzerii, kupony na badania w naszym laboratorium środowiskowym czy vouchery na rodzinną sesję fotograficzną.
      
       Program imprezy znajdziecie tutaj.
      
       Na piknik co godzinę od 9.45 z Pl. Słowiańskiego będzie kursował specjalny autobus miejski. Obowiązują bilety - zachęcamy do korzystania z promocyjnych, rodzinnych biletów weekendowych.
      
       Atrakcje i nagrody zapewniają Partnerzy: FLSmidth MAAG Gear, Metrotest, MediaMarkt, FanRobot, LogbarTrans, Test, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Placówka Straży Granicznej w Elblągu, Komenda Miejska Straży Pożarnej w Elblągu, ZKM Elbląg, Nowa Holandia, Hotel Elbląg, Celebra, CTAdventure, Eko Partner, Envi-Chem, MBS, InfoPower, WMARR Olsztyn, Pizzeria La Capra, Calypso Fitness Club Elbląg, Paters Design, El-Hurt, Extrum.pl oraz Wawro Photography.

      

       Patroni medialni: Telewizja Elbląska, Elbląska Gazeta Internetowa Portel.pl oraz Express Biznesu.
Maja Żołędziewska, Elbląski Park Technologiczny
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama