UWAGA!

Rocznica utworzenia Armii Krajowej. Zapraszamy na obchody

 Elbląg, Rocznica utworzenia Armii Krajowej. Zapraszamy na obchody
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Witold Wróblewski prezydent Elbląga i Antoni Czyżyk przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają na uroczystość 78. rocznicy utworzenia Armii Krajowej.

Uroczystości odbędą się w piątek, 14 lutego o godz. 12 pod Pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej, Polskiego Państwa Podziemnego (ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego/Skwer Rotmistrza Pileckiego)

Program:

odegranie hymnu państwowego Rzeczpospolitej Polskiej,

przemówienia okolicznościowe,

występ artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 15 im. Armii Krajowej,

Apel pamięci i salwa honorowa,

składanie kwiatów.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • a Lewactwo od zboczeńców i pełowców będzie szczekać konstytucja ? czy tam AK-NSZ faszyści ?? wolne sądy ?? antysemici ?? fajna ta demokracja skoro każdy może pluć na groby pomordowanych tych którzy chcieli normalnej polski aaaaa bo Ci lepsi co żarli z Moskiewskiej rąsi to chcieli jeszcze lepszej polski wiadomo a skoro lepszej to ci chcieli gorszej a dziś żrą z rąsi Berlińsko- Bruxelskiej w ramach zboczeństwa i kolesiostwa i co i nic bo wolno taka to demokracja, myślę że wątpię że żołnierze AK-NSZ chcieli takiej polski zdziczałej jak dziś. .. ..
 • swoja drogą jak będzie trzeba i będzie taki rozkaz od starszych i mądrzejszych to wyjdzie na to że AK-NSZ walczyli o wolnośc i demokrację o Lgbt o wolne sądy o konstytucję o wszystko walczyli ale Armia Czerwona walczyła lepiej walczyła i trzeba bedzie im dziekować tak jak dziękowali żydzi ostatnio płk. towarzyszowi Putinkowi, bo tam to wolnośc i demokracja a u nas faszyzm wiadomo, wszędzie mussolini - na przystanku, w sklepie, na dworcu, w parku, na boisku, w szkole, w piwnicy. .. .no cóż bywa bywa pożyteczni zawsze się znajda wiadomo nie za darmo nie za darmo. .. .
 • CHWAŁA BOHATEROM!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Pisior(2020-02-11)
 • A co z rocznicą odzyskania Elbląga? Na te rocznicę nie zaprasza "włodarz miasta".
 • Zdobycia nie odzyskania..
 • @007 - Zamilcz.
 • hahahah - 007 zamilcz- już lewactwo szczeka i ujada
 • Jakoś czcimy swoje klęski. .. .bo cóż jest powstanie Armii Krajowej? Tragedia Państwa i konieczność powstania państwa podziemnego. .. .I tak od ściany do ściany. .. .. Szkoda tylko istnień ludzkich. Nic się nie zmieniło, ciagle tylko pozory przyzwoitości i poszanowania godności!
 • Zomowiec oddaje hołd, żołnierzom AK. Co za bezczelność !!!
 • Lewacka polsko języczna wspólnota rozbójnicza jest bardzo niechętna niepodległości polski udają tam europejczyków teraz, jak będzie trzeba to będą udawać azjatów, wiadomo nie za darmo, dziś 5 pokolenia UB-SB-KBW dalej walczy z AK-NSZ, szkoda tylko że policja, wojsko, abw nic z tym nie robi bo się boją że ich oskarżą że nie ma demokracji i że faszyzm, ale stołeczki jak Moskwa dawała to fajnie a teraz Bruxelka daje to jeszcze lepiej, trzeba szczekać i donosić a szmalec będzie się zgadzał, mieszkanka będą, furki, ubranka, fajnie się żyję. .. ..
 • @007 - Oto dowody działania pisowskiej propagandy. .. kompletne zacietrzewienie we własnej głupocie. .. ze szkodą dla innych!
 • Ten 007 to idealny przykład postrzegania świata przez Pisowca. Można jeszcze niżej upaść?
Reklama